Loading...
Zerdeci’den Erbakan’ı Anma Programına davet

Zerdeci'den Erbakan'ı Anma Programına davet

Erbakan Vakfı Rize Temsilcisi Mehmet Akif Zerdeci, eski Başbakanlardan merhum Necmettin Erbakan'ın vefatının 6'ncı yılında İstanbul Abdi İpekçi Arena'da anma programı yapılacağını söyledi.

02 Mart 2017 - 23:21

Yaptığı açıklamada, "Erbakan Vakfı olarak 4 Mart 2017 Cumartesi günü, merhum liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın vefatının 6. sene-i devriyesi münasebeti ile, İstanbul'un en büyük spor salonu olan Abdi İpekçi Arena'da gerçekleştireceğimiz "Aldanmayan-Aldatmayan Prof. Dr. Necmettin Erbakan" anma programına milletimizin bütün fertlerini davet ediyoruz." diyen Zerdeci, yurdışından ve yurtiçinden birçok misafirin katılacağı anma programına, ülkemizin birçok ilinden katılım organizasyonları yapılırken, Avrupa'dan da Erbakan sevdalılarının, konvoylar düzenleyerek İstanbul'a doğru yola çıktığını söyledi.

Zerdeci açıklamasını şöyle sürdürdü: "Büyük bir heyecana ve büyük bir katılıma sahne olması beklenen bu önemli program, Genel Başkanımz Dr. Fatih Erbakan'ın Milli Görüş'ün ikinci 40 yılına ışık tutacak konuşmasıyla da ayrıca önemli olacaktır.

Özellikle İslam coğrafyasının içerisinde bulunduğu mevcut içler acısı hal ortadayken, bu yaşananları yıllar öncesinden dile getiren merhum Erbakan Hocamızın ve bu sıkıntıların çözümüne yönelik önemli fikirler ve icraatlar ortaya koyan Milli Görüş'ün, bu topraklar için önemi bir kez daha açık bir şekilde görülmüştür.

Bu münasebetle, mesajımızın ulaştığı bütün kardeşlerimizi, bu önemli gecede aramızda görmek, bu heyecana ortak olmalarını görmek bizleri memnun edecektir."

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çaykur Rizespor U17'nin sezon karnesi
Çaykur Rizespor U17'nin sezon karnesi
Aydınlatma çalışmalarında gece mesaisi
Aydınlatma çalışmalarında gece mesaisi