Loading...
Trabzon bürokratlarına Rize’den ziyaret

Trabzon bürokratlarına Rize'den ziyaret

Trabzon Valisi Yücel Yavuz ve Trabzon'da görev yapan Rizeli bürokratlara Rizeli hemşehrilerinden ziyaret.

20 Ekim 2016 - 17:23 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 23:49

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, beraberinde Ak Parti Rize Eski Milletvekili Dr. Lütfi Çırakoğlu, Rize İl Genel Meclis ve İLBANK Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yerebakan, Ardeşen Belediye Başkan Vekili Yunus Önkibar ile birlikte, Gümüşhane Valiliğinden Trabzon Valiliğine atanan Yücel Yavuz’u makamında ziyaret ederek, tebriklerini sundular.

Rizeli Belediye Başkanı ve siyasetçiler, daha sonra Rizeli olan ve Trabzon’da görev yapan üst düzeydeki bürokratlara sırasıyla nezaket ziyaretinde bulundular. Rize’nin Ardeşen İlçesinden olan, Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Mithat Kutanoğlu, Gümüşhane Milli Eğitim İl Müdürlüğünden Trabzon Milli Eğitim İl Müdürlüğü görevine getirilen Rizeli Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ve son olarak, Amasya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünden Trabzon İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü atanan Ardeşenli İl Müdürü Cahit Gülbay’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, “Trabzon ilimize hizmet veren bu değerli bürokratlarımızı yoğun çalışma tempomuzdan dolayı gecikmişte olsa yol arkadaşlarımla birlikte ziyaret etmenin sevincini yaşadık. Sayın Trabzon Valimiz ve diğer bürokrat hemşerilerimizi ziyaretlerimiz esnasında bizlere göstermiş oldukları çok sıcak ilgi ve sevgiye sonsuz teşekkür ediyoruz. En kısa zamanda kendilerini de ilimizde ağırlamak istiyoruz. Komşu kardeş ilimizden olup, Rize Merkez ve ilçelerimizde onlarca değerli bürokrat ve yöneticiler yıllardır çeşitli kurum ve kuruluşlarımızda hizmet vermektedirler. Trabzon ve Rize bir elin parmakları gibidirler. Ziyaretlerimizi bir güne sığdıramadığımızdan, Trabzon ilimizde görev yapan diğer Rizeli yönetici hemşerilerimizde başka bir günde inşallah ziyaret edeceğiz.” dedi.

Haber: Bayram Ali KAVALCI

Loading...
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Esmen, Çayelililerle İftar Çadırında orucunu açtı
Başkan Esmen, Çayelililerle İftar Çadırında orucunu açtı
Rize'de 'Şampiyonluk' gerginliği
Rize'de 'Şampiyonluk' gerginliği