Loading...
Sütlüoğlu’ndan Rektör ve Kaymakama ziyaret

Sütlüoğlu'ndan Rektör ve Kaymakama ziyaret

Gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki Çaykur Bayilerini sık sık ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu bu kapsamda bir süredir Trakya bölgesinde sürdürdüğü incelemeler esnasında bölgede görevli üst düzey bürokratlara da nezaket ziyaretleri gerçekleştiriyor.

18 Ekim 2016 - 18:18 - Güncelleme: 18 Mart 2017 - 23:58

28 Temmuz tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Trakya Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dileyen Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu, rektör Tabakoğlu ile bir süre sohbet etti.

Rektör Tabakoğlu’na Çaykur hakkında bilgiler aktaran Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu, Üniversite ile Çaykur arasında bazı projelerde birlikte çalışabileceklerini söyledi. Sütlüoğlu, ziyaretin sonunda Çaykur ürünlerinden oluşan hediyeyi Rektör Tabakoğlu’na takdim etti.

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken nezaketinden dolayı Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu’na teşekkür etti.

Eski Çamlıhemşin Kaymakamına Ziyaret

Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu bir diğer ziyaretini ise, 2004-2005 yılları arasında Çamlıhemşin Kaymakamlığı yapan, şu anda ise Kırklareli’nin Babaeski kaymakamlığını yapan Tarkan Keskin'e gerçekleştirdi.

sutluoglu-tarkan-keskin-ziyaret

İlk kaymakamlık görevini Çamlıhemşin’de yapan Keskin Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu’nun ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek kendisine teşekkür etti.

Loading...
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çaykur Rizespor U17'nin sezon karnesi
Çaykur Rizespor U17'nin sezon karnesi
Aydınlatma çalışmalarında gece mesaisi
Aydınlatma çalışmalarında gece mesaisi