Loading...
RTEÜ Dekanı Şimşek’ten 15 Temmuz Darbe kitabı

RTEÜ Dekanı Şimşek'ten 15 Temmuz Darbe kitabı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı ve Yazar Prof. Dr. Şaban Şimşek’in, 7’nci kitabı “15 Temmuz’un adı, Ens..t Darbe “ ismini taşıyan 406 sayfalı kitabı okuyucularıyla buluştu.

26 Temmuz 2017 - 16:14

Bizim Kitapevi tarafından basılan ve Barış kitapevi tarafından da dağıtımı gerçekleşen 406 sayfalık kitabı “15 Temmuz’un adı: ”ENS..T” DARBE” ile ilgili Gazeteci-Yazar Bayram Ali Kavalcı’ya konuşan, RTEÜ  Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şaban Şimşek; “Okuyanlar bilir, ulusal bir gazetede yazmış olduğum haftalık makalelerden oluşan kitaplarıma, içlerine genellikle en değerli gördüğümü öne çıkararak bir ad veririm. ‘Ak Parti’nin Ölçü İle İmtihanı, Kart, Kurt, Kürt ve Mankurtlaşan Türkiye’ isimli daha önceki kitaplarımın ismi gibi. Bu kitabın adı da öyle olacak, o meşum darbe girişiminin adını taşıyacaktı. Bu bağlamda 28 Temmuz 2016, 04 ve 11 Ağustos 2016’da yayımlanan dizi makalenin başlığı olan, “Darbenin Adını Koydum; Ensest Darbe” de tabiri caiz ise, ”cuk” diye oturacaktı.

Ama gelin görün ki özelliklede okumuş kesimim mutaassıp arkadaşlar,”ensest” kelimesini ahlaka pek mugayir buldular ve ısrarla başka bir isim vermemi önerdiler. “Mesela?” dediğimde ise, “Adil Darbe”, “Pis Darbe”, “Çirkin Darbe”, “Alçak Darbe”, “Şerefsiz Darbe” vb. şeyler söylediler! Sanki darbenin adı olmayanı, pis olmayanı, çirkin olmayanı, alçak olmayanı, şerefsiz olmayanı varmış ya da olurmuş gibi.

15 Temmuzda, yıllardır aynı çatı altında yaşadığımız, suyumuzu ekmeğimizi paylaştığımız, beraber sevinip, beraber ağladığımız kardeşlerimiz(!) bize, yanı kendi annelerine, babalarına, kardeşlerine, akrabalarına, komşularına, silah arkadaşlarına, vatana, millete, bayrağa, devlete, siyasal sisteme, TBMM’ne, Cumhurbaşkanına, kısaca öz değerlerimizin tümüne tecavüz etmeye kalkıştı. Tıpkı, Darwin’den mülhem diğer tüm duygu, düşünce, akıl ve vicdanı melekelerini kaybedip cinsel şehveti tek düşünce, amaç haline getirmiş şifa bulmaz klinik vaka psikopatlar gibi.

Bu sebeple bu kalkışmaya en çok yakışan isim, kelime iğrenç de olsa, “Ensest Darbe”, darbecilerin ön adları da ”tecavüzcü” dür.  Bu sebeple FETO (F.G) bulundu ve 1970’lerin başından itibaren, A’dan Z’ye her türlü destek verilerek piyasaya sürüldü” şeklinde konuştu.

Haber: Bayram Ali KAVALCI

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gönül Sofrasında her gün 2 bin kişi iftar açıyor
Gönül Sofrasında her gün 2 bin kişi iftar açıyor
Yağlar
Yağlar