Loading...
Rize Sahili yaza hazırlanıyor

Rize Sahili yaza hazırlanıyor

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Sahil de incelemelerde bulundu.

20 Mart 2017 - 22:52

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, yaklaşık 250 dönüm alandan oluşan sahili beraberinde Başkan Yardımcıları Mustafa Arıcı, Coşkun Yeğen ve İlgili İdari Amirlerle inceledi.

Yaz aylarında önemli cazibe merkezlerinden birisi olan Rize Sahilinde yapılan düzenleme ve eksiklikleri denetleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Etap etap yaptığımız incelemelerde Rize Sahilimiz Yaza yakışacak şekilde eksiklerin tespitini ve acil giderilmesi gereken çalışmalara hız verilmesi için teknik ekiple istişareler yaptık. Sosyal donatılarla halkımızın hizmetine açılacak sahilimizde Sahil külliye proje çalışmaları da devam ediyor. Ekibimizle geçici çalışmaların hazırlıklarını yapıyoruz. Vatandaşımız Rize Sahilinde huzur bulacak. Halkımızın mutlu olacağı, ailesiyle huzur içerisinde dinlenebilmesi için ön çalışmaları tamamlıyoruz. Kendi çalışanlarımızla eksiklikleri tamamlayacağımız sahilimiz, vatandaşımızın keyif alacağı bir yer olacak” şeklinde konuştu.

İncelemeler sırasında bir grup gencin sahilde bir kamelyada düzenlediği doğum günü partisine gençler tarafından davet edilen Başkan Kasap, Hayırlı ömürler dileyip doğum günü pastasının mumlarına hep birlikte üflediler. Bir süre gençlerle sohbet eden Başkan Kasap, Hatıra fotoğrafı çektirip sahildeki incelemelerine devam etti.

BAŞKAN KASAP’A YAPTIĞI TESBİHİ HEDİYE ETTİ

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Sahil incelemelerinde Rize Sahil Parkında bulunan Otizmle Mücadele ve Eğitim Derneği faaliyetleri çerçevesinde otistik çocukların yararına oluşturmuş olduğu “ROMED” Hobi Atölyesini de ziyaret etti.

Özel Eğitim Okulunda Eğitim gören öğrencilerin el becerilerini geliştirmek ve boş zamanlarını eğlence ile birleştirerek geçirmesini sağlamak adına oluşturulan Hobi Atölyesini ziyaret eden Başkan Kasap, Dernek yöneticilerinden bilgi aldı. Eğitmenlerinin yardımı ile el becerisi ile Tesbih yapan İsmail Çalık adlı öğrenci Başkan Kasap’a yapmış olduğu tesbihi kendi elleriyle hediye etti.

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de 'Şampiyonluk' gerginliği
Rize'de 'Şampiyonluk' gerginliği
330 Euro'luk ilaç 8 bin 600 Euro’ya çıktı
330 Euro'luk ilaç 8 bin 600 Euro’ya çıktı