Reklam
  • Reklam
Rize’nin genç kalemleri ödüllerini aldı

Rize'nin genç kalemleri ödüllerini aldı

Rize Kent Konseyi bu yıl ikincisini organize ettiği liseler arası hikâye yarışmasının ödül töreni Rize Gençlik merkezinde yapıldı.

07 Mart 2018 - 18:52

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ve Kent Konseyi Başkanı Sadullah Köse'nin katıldığı ödül töreninde dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüller verildi.

 Ödül töreninde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Kasap, “Gençlerimizi yazmaya özendirmek ve başarılarını yükseltmek, işbirliği içerisinde; iyi, mutlu ve erdemli insan olarak yetişmelerine katkı sağlamak en büyük temennimizdir." dedi.

Rize merkez ve ilçelerinde eğitim veren tüm liseleri kapsayan ve Rize Kent konseyi'nin projelendirdiği hikâye yarışması Rize Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destekleriyle yapıldı. Belirlenen 6 başlık altında istedikleri konu ya da konuları tercih ederek gençlerin kaleme alacağı konu başlıkları “Şehrin Saklı Tarihi, Ortak Değerlerimiz, Türkiye’nin Birliği ve Bütünlüğü, Ülkemizdeki Terör Olayları ve Etkileri, Geçmişten Günümüze Tüm Şehitlerimiz, 15 Temmuz darbe Girişimi ve Demokrasinin Önemi” şeklinde oluştu.

Rize Gençlik Merkezinde yapılan ödül töreninde “Hikaye Yarışması”nda 1. olan Özel Bil Temel Lisesi öğrencisine hediyesi Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap tarafından takdim edildi.

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tesettür Abiye Fiyatları
Tesettür Abiye Fiyatları
Ayakkabı Topuklu
Ayakkabı Topuklu