Loading...
Rize Emniyeti’nden "Şehitler Köşesi"

Rize Emniyeti'nden "Şehitler Köşesi"

Rize İl Emniyet Müdürlüğü kuruluşundan bu zamana kadar şehit vermiş olduğu meslektaşları için şehitler köşesi hayata geçirdi.

28 Mart 2017 - 13:53

Rize Emniyet İl Müdürlüğüne resmi işi gereği veya misafir olarak giden kişilerin bir hayli takdirini toplayan, şehit polislerin fotoğraflarının ve bir kısım bilgilerinin yer aldığı Şehitler köşesinin ortasında, “Aziz Şehitlerimiz, Vatan Size Minnettardır” sözleri yer alıyor.

Rize İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’un, Rize Emniyetinin giriş katının sol köşesine teşkilatının, Rize Emniyeti olarak bu tarihe kadar vermiş oldukları kahraman şehitlerinin hatırasına yapmış olduğu şehitler köşesi, Rize Emniyetine gidenlerin milli, manevi duygularla hüzünlendiriyor. Şehit polisler köşesinin yanına konulan şehitler özel defterine ziyaretçiler duygu ve düşüncelerini yazabiliyorlar.

Rizeli olan ve Rize’de göreve yaparken şehit düşen farklı illerden oluşan, 36 şehidin yer aldığı Rize Emniyeti Şehit polisler köşesinde bulunan, Şehitler Özel Defterine ilk yazıyı Rize Valisi Erdoğan Bektaş ve Rize İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy yazdılar.

Haber: Bayram Ali KAVALCI

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de 'Şampiyonluk' gerginliği
Rize'de 'Şampiyonluk' gerginliği
330 Euro'luk ilaç 8 bin 600 Euro’ya çıktı
330 Euro'luk ilaç 8 bin 600 Euro’ya çıktı