Loading...
Rize’de Tüp Bebek tedavisi anlatılacak

Rize'de Tüp Bebek tedavisi anlatılacak

Rize Muhtarlar Federasyonu, Tüp bebek tedavisinde en son yeni gelişmeler ve kadınlarımızın sağlık sorunları hakkında bilgilendirme toplantısı yapacak.

06 Nisan 2017 - 17:08

Cumartesi günü İsmail Kahraman Kültür Merkezinde yapılacak olan toplantıya Dr. Hakan Özörnek ve uzman doktorlarından katılacağı duyuruldu.

Rize Muhtarlar Federasyonu'nun yaptığı yazılı basın açıklaması şu şekilde; "Rize Muhtarlar Federasyonu olarak Dr. Hakan Özörnek ve uzman doktorlarımızla hazırlanan sunumla 08 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 13:00'da İsmail Kahraman Kültür Merkezi küçük salonda düzenlenecek olan Tüp bebek tedavisinde en son yeni gelişmeler ve kadınlarımızın sağlık sorunları ile bilgilendirme toplantısı yapacaktır.

Bu toplantıda Kadınlarımızın sağlık sorunları ve en son yeni gelişmelerle tüp bebek sahibi olması hakkında kadınlarımız bilgilendirilecektir. Ayrıca en uygun imkanlarla çocuğu olmayan ailelerimize tüp bebek sahibi olma şansı verilecektir. 1 veya 2 aileye çekiliş yapılıp, bedava tüp bebek tedavisi yapılacaktır. Bu konuda sağlık soronu olan ve çocuk sahibi olamayan kadınlarımızın duyarlı olmasını ve ayaklarına gelen bu fırsatı değerlendirip yararlanmaları için, tüm kadınlarımızı toplantımıza bekliyoruz"

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çoruh Nehri'nde kaybolan kişinin cesedi bulundu
Çoruh Nehri'nde kaybolan kişinin cesedi bulundu
AK Parti Rize Milletvekili Adaylarını tanıttı
AK Parti Rize Milletvekili Adaylarını tanıttı