Loading...
Rize’de spor camiası iftarda bir araya geldi

Rize'de spor camiası iftarda bir araya geldi

Rize Türkiye Faal Futbol hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’nin her yıl geleneksel olarak Rize ve ilçelerindeki spor camiası mensuplarına vermiş olduğu iftara yoğun katılım oldu.

04 Haziran 2017 - 02:48

Rize Öğretmeler evinde verilen iftar davetini öncesi, Rize İl Hakem Kurulu Başkanı Serdar Serdar ve TFF HGD Rize Şube Başkanı Fethi Kayış, diğer çok sayıdaki dernek yöneticileri ve misafirlerini öğretmenler evinin girişinde davetlerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek karşılandılar.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’nin iftar davetine, Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Baltacı, Çayeli İl Genel Meclis Üyesi Cafer Kuru, Rize ASKF Başkanı Ali Çelik, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Trabzon Derneği Başkanı İsmail Köse, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Rize Şube Başkanı Bilal Karafazlı, Rize Futbol İl Temsilcisi Adem Ali Erten ve Rize’de görev yapan çok sayıda spor adamı katıldı.

İftarın sonunda, Türkiye genelinde tanınmış Rizeli emekli İmam Hatip Necatı Hut hoca efendinin yapmış olduğu dua ile son buldu.

Haber: Bayram Ali KAVALCI

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği iftar için Rize'de toplandı
Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği iftar için Rize'de toplandı
Altyazı'dan Dünya Sinema Sözlüğü
Altyazı'dan Dünya Sinema Sözlüğü