Loading...
Rize’de KPSS adına önemli değişim

Rize'de KPSS adına önemli değişim

2001 yılından bu yana Rize'de KPSS alanında faaliyetlerini sürdüren ve 2013'den itibaren çalışmalarını Pegem Akademi ile birleştiren Akademi KPSS ailesi, 2017 itibariyle yoluna LİDER Akademi olarak devam etme kararı aldı.

18 Mart 2017 - 18:14

Rize’de eğitim sektörünün duayeni olan ve alanında uzman eğitimcilerle akademisyenleri bir araya getirerek geleceğin gençlerini yetiştirmekte önemli rol oynayan Akademi KPSS ailesi, yeni ismi Lider Akademi ile birlikte bu geleneğini sürdürmeyi hedefliyor.

Akademi KPSS Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aziz kazdal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Öğrencilerimize sunduğumuz farklı yayın çeşitliliği, Türkiye geneli deneme sınavları, etkin sınav rehberliği, fazla ders saatleri, haftalık etütleri ve yıl sonu tekrarlarıyla KPSS alanında Rize'nin öncü eğitim kurumu olmaya ve Rize’nin ilk KPSS kursu olmanın vermiş olduğu sorumlulukla eğitimin LİDER’lerini yetiştirmeye devam edeceğiz" dedi. 

Kazdal açıklamasında, yeni ismi ile Lider Akademi bünyesinde KPSS kurslarının yanı sıra, DGS, YDS ve ALES sınavlarına hazırlananlar için de aynı kalite ve tecrübe ile öğrencilere hizmet vereceklerini belirtti.

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çoruh Nehri'nde kaybolan kişinin cesedi bulundu
Çoruh Nehri'nde kaybolan kişinin cesedi bulundu
AK Parti Rize Milletvekili Adaylarını tanıttı
AK Parti Rize Milletvekili Adaylarını tanıttı