Loading...
Rize, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yakışır şekilde ağırladı

Rize, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yakışır şekilde ağırladı

AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, “65 Bin üyemizi telefonla tek tek aradık. Rize, kendi liderini şanına yakışır bir şekilde ağırladı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da bunu dile getirerek memnuniyeti ifade etti.” dedi.

05 Nisan 2017 - 14:12

AK Parti Rize İl Başkanı Avcı katıldığı canlı yayın televizyon programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rize ziyaretini ve toplu açılış törenini değerlendirdi.

Avcı, “Rize’de partimizin 81 bin üyesi vardır. Bunların 65 bin 500’ü teşkilat mensuplarımız tarafından bizzat aranarak Cumhurbaşkanımızın toplu açılış törenine davet edildi. Aramalar sonunda 39 bin üyemizin toplu açılış törenine katılacağının teyidi alındı. Buradan teşkilat mensuplarımıza, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, ana kademe teşkilatlarımıza, belediye başkanlarımıza, il genel meclisi üyelerimize, belediye meclis üyelerimize, mahalle ve köy başkanlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

Avcı, “Muhtarlarımız da Sayın Cumhurbaşkanımıza olan sevgilerin ötürü büyük ilgi gösterdiler. Kendi mahalle ve köylerinde olan vatandaşlarımızı buraya ulaştırmak istediler. Rize, kendi liderini şanına yakışır bir şekilde ağırladı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da bunu dile getirerek memnuniyeti ifade etti. Meydanda yapmış olduğu konuşmayla da o mesajı verdi.” dedi.

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çoruh Nehri'nde kaybolan kişinin cesedi bulundu
Çoruh Nehri'nde kaybolan kişinin cesedi bulundu
Güneysu'dan Afrin'e TIR dolusu yardım
Güneysu'dan Afrin'e TIR dolusu yardım