Reklam
  • Reklam
Rize 2. Amatör Küme Ligi başlıyor

Rize 2. Amatör Küme Ligi başlıyor

2017-2018 Futbol Sezonu Rize 2. Amatör Küme Büyükler Ligi başlıyor.

28 Şubat 2018 - 22:03 - Güncelleme: 28 Şubat 2018 - 22:26

Haber: Turgay AYHAN

Rize 2. Amatör Küme Büyükler Ligi kura çekimi Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Rize Şube binasında gerçekleştirildi.

Toplam 25 takımın 1. Amatör Kümeye yükselmek için mücadele edeceği 2. Amatör Küme Ligi 5’er takımlı 5 gruptan oluşacak. Lig sonunda gruplarında ilk iki sırayı alan toplam 10 takım 1. Amatör Küme Ligine yükselecek.

10-11 Mart 2018 tarihlerinde oynanacak olan 1. Hafta müsabakalarıyla başlayacak olan ligin ilk devresi 07-08 Nisan 2018 tarihlerinde oynanacak olan 5. Hafta mücadeleleriyle tamamlanacak. Toplam 10 hafta sürecek ligin ikinci devresi ise 14-15 Nisan 2018 tarihlerinde oynanacak olan 6. Hafta mücadeleleriyle başlayacak ve 12-13 Mayıs 2018 tarihinde oynanacak olan son hafta müsabakalarıyla sona erecek.

Geçen sezon 1. Amatör Küme Liginden 2. Amatör Kümeye düşen Rize Belediyespor, Filizçayspor, Alipaşaspor ve Çayeli Haytefspor, yeniden 1. Amatör Kümeye yükselmek için ilk 10 takım arasında yer alma mücadelesi verecek.

Öte yandan bu sezon iki grupta toplam 22 takımın mücadele ettiği 1. Amatör Küme Liginden 2 takım düşecek ve 2. Amatör Kümeden çıkacak olan 10 takımla birlikte, önümüzdeki sezon 1. Amatör Küme Liginin 30 takım olması ve 10’ar takımlı 3 grupta müsabakaların oynanması planlanıyor.

A GRUBU TAKIMLARI; Pazar Genç Aslanlar, Rize Belediyespor, Kirazdağıspor, Pazar Form Fitness Spor, Gülbahar İslanpaşaspor

B GRUBU TAKIMLARI: Rize 1453 Spor, Alipaşspor, İkizdere Gençlikspor, Yolbaşıspor, 1974 Pehlivantaşıspor

C GRUBU TAKIMLARI: Rize İdmanyurdu, Karadenizgücüspor, Çayeli Haytefspor, Kalkandere Ormanlıspor, Palivatspor

D GRUBU TAKIMLARI: 1918 Rize Futbol Kulübü, Filiçayspor, Azaklı Köyüspor, Çayeli Madengücü, Pazar Derebaşıspor

E GRUBU TAKIMLARI: Yaylacılarspor, Kalespor, Rize Karadenizspor, İyiderespor, Çorapçılarspor

RİZE 2. AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ 1. DEVRE FİKSTÜRÜ (1. HAFTA)

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

SAHA

GRUP

10 Mart Cts

12:00

Kirazadağı – Rize Belediyespor

D.Pazarı

A

 

12:00

Çayeli Haytefspor - Karadenizgücü

Çayeli

C

 

15:00

Azaklı Köyüspor - Filizçayspor

Güneysu

D

 

13:00

P.Gençaslanlar – Pazar Form Fitness

Ardeşen

A

 

14.00

Yaylacılar - İyiderespor

K.Dere

E

11 Mart Pzr

12:00

Rize 1453 Spor-Yolbaşıspor

Güneysu

B

 

12:00

Rize İdmanyurdu - K.Ormanlıspor

K.Dere

C

 

15:00

Rize Karadenizspor  -Kalespor

K.Dere

E

 

14:00

1918 Rize FK – Çayeli Madengücü

Güneysu

D

 

13:00

İkizdere Gençlikspor - Alipaşaspor

İkizdere

B

2. HAFTA

17 Mart Cts

11:00

Kalespor - Yaylacılar

Güneysu

E

 

13:30

Karadenizgücü – Rize İdmanyurdu

Güneysu

C

 

15:30

Rize Belediyespor - P.Gençaslanlar

Güneysu

A

 

13:00

Filizçayspor - 1918 Rize FK

Salarha

D

 

15:30

1974 Pehlivantaşı - İkizdere Gençlikspor

Salarha

B

 

14:00

P.Derebaşıspor - Azaklı Köyüspor

Ardeşen

D

18 Mart Cts

15:30

Çorapçılarspor - Rize Karadenizspor

D.Pazarı

A

 

12:00

G.İslampaşaspor - Kirazdağıspor

Salarha

A

 

14:00

Palivatspor - Çayeli Haytefspor

Ardeşen

C

 

15:30

Alipaşaspor - Rize 1453 Spor

Salarha

B

3. HAFTA

24 Mart Cts

13:00

Çayeli Madengücü - Filizçayspor

Çayeli

D

 

13.00

P.Gençaslanlar - G.İslampaşaspor

Ardeşen

A

 

12:00

Yolbaşıspor - Alipaşaspor

K.Dere

B

 

15:00

Yaylacılarspor - Çorapcılarspor

K.Dere

E

 

11:00

Rize 1453 Spor - 1974 Pehlivantaşıspor

D.Pazarı

B

25 Mart Pzr

12:00

K.Ormanlıspor - Karadenizgücü

K.Dere

C

 

15:00

Rize İdmanyurdu - Palivatspor

K.Dere

C

 

13:00

1918 Rize FK – Pazar Derebaşıspor

Güneysu

D

 

15:00

İyiderespor - Kalespor

Güneysu

E

 

13:00

Pazar Form Fitness – Rize Belediyespor

Ardeşen

A

4. HAFTA

31 Mart Cts

13:00

Çayeli Haytefspor – Rize İdmanyurdu

Çayeli

C

 

14:00

G.İslampaşaspor – Pazar Form Fitness

Güneysu

A

 

12:00

Azaklı Köyüspor - 1918 Rize FK

Güneysu

D

 

14:00

Palivatspor - K.Ormanlıspor

Ardeşen

C

01 Nisan Pzr

12:00

1974 Pehlivantaşı - Yolbaşıspor

Güneysu

B

 

16:00

Kirazdağıspor – Pazar Gençaslanlar

D.Pazarı

A

 

12:00

Pazar Derebaşıspor – Çayeli Madengücü

Ardeşen

D

 

13:00

Çorapcılarspor - İyiderespor

Salarha

E

 

13:00

Rize Karadenizspor - Yaylacılarspor

K.Dere

E

 

13:00

İkizdere Gençlikspor - Rize 1453 Spor

İkizdere

B

5. HAFTA

07 Nisan Cts

13:00

Rize Belediyespor - G.İslampaşaspor

Salarha

A

 

11:00

Çayeli Madengücü - Azaklı Köyüspor

Çayeli

D

 

12:00

Yolbaşıspor - İkizdere Gençlikspor

K.Dere

B

 

15:00

İyiderespor - Rize Karadenizspor

K.Dere

E

 

12:00

Kalespor - Çorapcılarspor

D.Pazarı

E

 

14:00

Karadenizgücü - Palivatspor

D.Pazarı

C

08 Nisan Pzr

11:00

Alipaşaspor -1974 Pehlivantaşı

D.Pazarı

B

 

13:00

Pazar Form Fitness -Kirzdağıspor

Ardeşen

A

 

13:00

K.Ormanlıspor - Çayeli Haytefspor

K.Dere

C

 

11:00

Filizçayspor – Pazar Derebaşıspor

Salarha

D

RİZE 2. AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ 2. DEVRE FİKSTÜRÜ (6. HAFTA)

14 Nisan Cts

15:30

Rize Belediyespor - Kirazadağıspor

Güneysu

A

 

12:00

Yolbaşıspor - Rize 1453 Spor

K.Dere

B

 

15:00

K.Ormanlıspor – Rize İdmanyurdu

K.Dere

C

 

11:00

Alipaşaspor - İkizdere Gençlikspor

D.Pazarı

B

 

13:30

Kalespor – Rize Karadenizspor 

D.Pazarı

E

 

15:30

Karadenizgücü - Çayeli Haytefspor

D.Pazarı

C

15 Nisan Pzr

13:00

Çayeli Madengücü -1918 Rize FK

Çayeli

D

 

13:00

Filizçayspor - Azaklı Köyüspor

Salarha

D

 

13:00

İyiderespor - Yaylacılarspor

K.Dere

E

 

13:00

Pazar Form Fitness – Pazar Gençaslanlar

Ardeşen

A

7. HAFTA

21 Nisan Cts

13:00

Kirazdağıspor - G.İslampaşaspor

D.Pazarı

A

 

15:30

Azaklı Köyüspor - P.Derebaşıspor

D.Pazarı

D

 

13:00

İkizdere Gençlikspor -1974 Pehlivantaşı

İkizdere

B

 

13:00

Rize Karadenizspor - Çorapçılarspor

K.Dere

E

22 Nisan Pzr

13:00

1918 Rize FK - Filizçayspor

Güneysu

D

 

13:00

Rize 1453 Spor - Alipaşaspor

D.Pazarı

B

 

15:00

Yaylacılarspor - Kalespor

D.Pazarı

E

 

13:00

Çayeli Haytefspor - Palivatspor

Çayeli

C

 

13:00

Rize İdmanyurdu - Karadenizgücü

K.Dere

C

 

13:00

Pazar Gençaslanlar – Rize Belediyespor

Ardeşen

A

8. HAFTA

28 Nisan Cts

13:00

Rize Belediyespor – Pazar Form Fitnes

Güneysu

A

 

13:00

Pazar Derebaşıspor -1918 Rize FK

Ardeşen

D

 

14:00

Filizçayspor -  Çayeli Madengücü

Salarha

D

 

11:00

1974 Pehlivantaşı - Rize 1453 Spor

D.Pazarı

B

 

13:30

Kalespor - İyiderespor

D.Pazarı

E

 

15:30

Alipaşaspor - Yolbaşıspor

D.Pazarı

B

29 Nisan Pzr

11:00

Çorapcılarspor - Yaylacılarspor

D.Pazarı

E

 

13:30

G.İslampaşaspor - P.Gençaslanlar

D.Pazarı

A

 

15:30

Karadenizgücü  - K.Ormanlıspor

D.Pazarı

C

 

13:00

Palivatspor – Rize İdmanyurdu

Ardeşen

C

9. HAFTA

05 Mayıs Cts

13:00

Pazar Gençaslanlar - Kirazdağıspor

Ardeşen

A

 

15:00

Pazar Form Fitness - G.İslampaşaspor

Ardeşen

A

 

13:00

Rize 1453 Spor - İkizdere Gençlikspor

D.Pazarı

B

 

12:00

Rize İdmanyurdu - Çayeli Haytefspor

K.Dere

C

 

15:00

K.Ormanlıspor - Palivatspor

K.Dere

C

06 Mayıs Pzr

13:00

1918 Rize FK - Azaklı Köyüspor

Güneysu

D

 

13:00

Yolbaşıspor -1974 Pehlivantaşıspor

D.Pazarı

B

 

13:00

Çayeli Madengücü – Pazar Derebaşı

Çayeli

D

 

12:00

Yaylacılarspor - Rize Karadenizspor

K.Dere

E

 

15:00

İyiderespor - Çorapcılarspor

K.Dere

E

10. HAFTA

12 Mayıs Cts

13:00

Palivatspor - Karadenizgücü

Ardeşen

C

 

13:30

Çorapcılarspor  - Kalespor

D.Pazarı

E

 

15:30

1974 Pehlivantaşıspor - Alipaşaspor

D.Pazarı

B

13 Mayıs Pzr

11:00

G.İslampaşaspor – Rize Belediyespor

D.Pazarı

A

 

13:30

Azaklı Köyüspor – Çayeli Madengücü

D.Pazarı

D

 

15.30

Kirazdağıspor – Pazar Form Fitness

D.Pazarı

A

 

13:00

Pazar Derebaşıspor  - Filizçayspor

Ardeşen

D

 

13:00

Çayeli Haytefspor - K.Ormanlıspor

Çayeli

C

 

13:00

Rize Karadenizspor - İyiderespor

K.Dere

E

 

13:00

İkizdere Gençlikspor - Yolbaşıspor

İkizdere

B

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tesettür Abiye Fiyatları
Tesettür Abiye Fiyatları
Ayakkabı Topuklu
Ayakkabı Topuklu