Loading...
Pazarlık edilemeyecek tek şey İNSAN HAYATI

Pazarlık edilemeyecek tek şey İNSAN HAYATI

Maden Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı İrfan Sayar’ın sektöre ışık tutacak olan “İnsan hayatı” adlı kitabı okuyucuları ile buluştu.

24 Mayıs 2017 - 14:52 - Güncelleme: 24 Mayıs 2017 - 14:55

İş kazası geçirerek hayatları alt üst olan gerçek hikâyeleri kitabında toplayan İrfan Sayar, yaptığı basın açıklamasında; amacının iş kazalarına yönelik bir algı oluşturmak olduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti; “Ülkemizde 28 milyona yakın çalışan var ve bunların hepsi iş kazası geçirme potansiyeline sahip kişiler. Ülkemizde iş kazalarından hayatları kararan, hayalleri ve umutları sönen insan profilleri hiçte az değil. Dul kalan kadınlarımızın, yetim kalan yavrularımızın ve evlat acısı yaşayan anne ve babaların hayatlarını okudukça bizler, iş hayatımızdaki olumsuzlukları ortadan kaldırmak için kendimizde güç bulacağız”

Kitabının şuan bütün seçkin kitap marketlerde ve elektronik ortamda satışa hazır olduğunu belirten İrfan Sayar konuşmasında; “İş kazalarının öncesinde ve sonrasında insan mizacında görünüp görünmediğini gözler önüne sermeye çalan kitabımızın mümkün olduğu kadar her çalışanın eline geçmesi için gayret sarf edeceğiz. Unutulmamalıdır ki; Pazarlık Edilemeyecek Tek Şey, İnsan Hayatıdır” dedi.

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği iftar için Rize'de toplandı
Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği iftar için Rize'de toplandı
İbrahim Üzülmez ile 1 yıllık sözleşme imzalandı
İbrahim Üzülmez ile 1 yıllık sözleşme imzalandı