Loading...
Nijerya, Çaykur ürünleri ile tanışacak

Nijerya, Çaykur ürünleri ile tanışacak

Afrika pazarında dağıtım ağını güçlendiren ve yer aldığı tüm ülkelerde büyük ilgi gören Çaykur Nijerya’da da yer alacak.

07 Nisan 2017 - 16:54

Tüm Afrika ülkelerinde Çaykur ürünlerinin yer alması için yoğun çaba harcayan ve bu amaç doğrultusunda Mali, Nijer, Burkina Faso, Fas, Cezayir gibi pek çok ülke ile mutabakata varan Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu bu sefer Nijeryalı iş adamları ile bir araya geldi.

Nijeryalı iş adamı ile İstanbul’da bir görüşme gerçekleştiren Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, ‘’Çaykur’un Nijerya’da siyah çay, yeşil çay, didi ve çeşitli ürünleriyle raflardaki yerini alması için çalışmalar yapıyoruz. Görüştüğümüz şirket 35 yıldır gıda sektöründe yer alıyor. Gerekli izinlerin alınması ve yasal işlemlerin gerçekleştirilmesinin ardından Çaykur ürünlerimiz Nijeryalı dostlarımızla buluşacak’’ dedi. 

Görüşmenin sonunda Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Nijeryalı iş adamına ‘’İmparatorların çayı’’ diye adlandırılan Çaykur ürünü beyaz çay takdim etti.

Loading...

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mete Lift
    1 yıl önce
    Oldukça güzel gelişmeler bunlar, söz konusu dış ticaret olunca ülkemizin her alanda kendisini hızla geliştirmesi gerekiyor. Neden bizimde bir dünya markamız olmasın, umarım bu haberlerin devamı gelir, teşekkürler.
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çaykur Rizespor U17'nin sezon karnesi
Çaykur Rizespor U17'nin sezon karnesi
Aydınlatma çalışmalarında gece mesaisi
Aydınlatma çalışmalarında gece mesaisi