Loading...
MÜSİAD Rize’de eski başkanlar bir araya geldi

MÜSİAD Rize'de eski başkanlar bir araya geldi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Rize Şubesi önceki dönem başkanları ve üyeleriyle birlikte istişare toplantısı düzenledi.

15 Nisan 2017 - 16:08

Şube binasında geniş katılımla gerçekleşen istişare toplantısında yapılan tanışmanın ardından yönetim kurulu üyeleri görev aldığı komisyonların çalışmaları hakkında MÜSİAD üyelerini bilgilendirdi. Üyeler de söz alarak MÜSİAD’ın çalışmaları konusundaki görüş ve önerilerini yönetimle paylaştı.

Rize’de MÜSİAD’a büyük görevlerin düştüğünü dile getiren MÜSİAD Rize Başkanı Recep Taylan “Rize için sivil toplumun kendi aralarındaki iletişimi güçlendirip Kayak Merkezi, Şehir Hastanesi, Lojistik Merkez gibi taleplerimizi net bir şekilde üzerinde çalışarak ortaya koymalıyız. Bunu başarmanın en önemli yolu, birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmekten geçmektedir. Güçlü Türkiye için bu günü ve geleceği belirleme konusunda MÜSİAD önemli rol üstlendiğini unutmamamız gerekir. Türkiye büyüdükçe MÜSİAD, MÜSİAD büyüdükçe Türkiye büyüyecektir. Şehrimizin, Ülkemizin çıkarları doğrultusunda MÜSİAD çatısı altında çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.” dedi.

Toplantı sonunda hafta sonu yapılacak referandumla ilgili MÜSİAD üyeleri, hep birlikte daha güçlü bir yarınlar için ‘Üretmeye ve Güçlenmeye devam ediyoruz’ sloganıyla mesaj verdiler.

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çoruh Nehri'nde kaybolan kişinin cesedi bulundu
Çoruh Nehri'nde kaybolan kişinin cesedi bulundu
AK Parti Rize Milletvekili Adaylarını tanıttı
AK Parti Rize Milletvekili Adaylarını tanıttı