Loading...
Karal, başarılı öğrencileri ödüllendirdi

Karal, başarılı öğrencileri ödüllendirdi

AK Parti Rize Milletvekilimiz Hasan Karal başarılı öğrencileri ödüllendirdi.

12 Şubat 2018 - 00:35

Memleketi Rize’de bulunan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Güneysu’da devam eden yatırımları inceledikten sonra Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi’ni ziyaret etti.

Okul Müdürü Nurettin Şentürk’ten okulla ilgili bilgiler alan Milletvekili Karal, daha sonra öğrencilerle söyleşide bir araya geldi. Okulun konferans salonunda gerçekleşen söyleşide Karal, geleceğin teminatı olan gençlerin eğitim kariyerleri boyunca başarıyla adlarından söz ettirmelerini temenni etti.

Türkiye’yi dünyada en güçlü ülkelerinden bir tanesi yapma noktasında verilen mücadele gençlere çok büyük işler düştüğünü belirten Milletvekili Karal, “Çok iyi bir eğitim alarak ve inşallah üniversite serüveninizin sonunda da devletin çok önemli yerlerinde yer alarak vatanımıza hizmet etmeye devam edeceksiniz.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal öğrencilerden gelen soruları cevapladıktan sonra okulda başarılı olan ilk üç öğrenciye ödüller verdi.

Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi birincisi İrem Özçelik’i laptop, okulun ikincisi Mustafa Rauf Türkyılmaz’ı ve okulun üçüncüsü Zeynep İmamoğlu’nu tablet ile ödüllendiren Karal, “Başarının ödüllendirilmesi gerekiyor. Hem başarılı öğrenciyi daha iyi motive ederek başarılarının artarak devam etmesi hem de başarıya teşvik noktasında ödüllendirmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Vatanını seven, bayrağını sahiplenen, devletine bağlı olan bir milletin en değerli parçaları olmanız noktasında eğitim hayatınızda sonsuz başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çaykur Rizespor U19'un sezon karnesi
Çaykur Rizespor U19'un sezon karnesi
Yılan, tırın sileceklerine dolandı
Yılan, tırın sileceklerine dolandı