Loading...
Kanada Büyükelçiliği’nden KAÇED Rize Ofisine ziyaret

Kanada Büyükelçiliği'nden KAÇED Rize Ofisine ziyaret

Kadın ve Çevre (KAÇED) Derneği Rize Ofisi'nin Kanada Büyükelçiliği'nden ziyaretçileri vardı.

17 Mayıs 2017 - 20:15

Kanada’nın Ankara Büyükelçisi Chris Cooter ile büyükelçinin eşi ve Kanada Büyükelçiliği ikinci siyasi katibi Monica Ambelez Karrer KAÇED Derneği’nin Rize’deki proje ofisini ziyaret etti.

Proje ekibinin de hazır bulunduğu ziyarette Büyükelçi Cooter’e KAÇED Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Proje koordinatörü Yaşar Yeğen tarafından kapsamlı bir faaliyet birifingi sunuldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Yaşar Yeğen, proje ofislerini 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde yine Kanada Büyükelçiliği temsilcisi Bayan Gabriela Luna’nın ziyaret ettiğini ve katılımcılara sertifikalarını sunduğunu hatırlatarak, "Cinsiyet Eşitliği, Kadın ve Çevre Hakları konulu projemizin yanı sıra daha geniş kitleler için projeler üretmeye devam edeceğiz. Projemizin amacı, sürdürülebilir ve ekolojik açıdan doğru olan tüketim ve üretim biçimleri ile doğal kaynakların kullanımı ve yönetimi konusunda kadınlara yönelik bilinç yükseltici çalışmalar yapılması için güçlü bir diyalogla karşılıklı anlayış ve etkileşimin güçlendirilmesidir.” dedi.

Loading...

YORUMLAR

  • 1 Yorum
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yağlar
Yağlar
İp Kamera
İp Kamera