Loading...
Kaçkar Turizm Birliği Artvin’de toplandı

Kaçkar Turizm Birliği Artvin'de toplandı

Artvin ile Rize’nin turizm potansiyelini artırmak amacıyla kurulan Kaçkar Turizm Birliğinin 2016 yılı ikinci Meclis Toplantısı, Artvin'de yapıldı.

20 Ekim 2016 - 18:03 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 23:47

Artvin Valiliği Çoruh Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya, Artvin Valisi Ömer Doğanay, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Artvin İl Genel Meclisi üyeleri Selman Güney, Furkan Çakmak, Hakkı Aytolan, Rize İl Genel Meclisi üyeleri Ahmet Aksu, Musa Büyük, Yusuf Arısoy, Halit Duman, Rize İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Gençarslan ile her iki ilin bazı turizm sektör temsilcileri katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Artvin Valisi Doğanay, kurulan turizm birliğinin amacının iki ilin turizm potansiyelini birlikte değerlendirerek, Artvin ve Rize’nin turizmden hak ettiği payı alabilmesi için gerekli olan çalışmaları yürütmek olduğunu söyledi.

Toplantının başkanlığını yapan Rize Valisi Bektaş ise, birlik meclisinin bu yılki ikinci toplantısını yapmak üzere Artvin’e geldiklerini ifade ederek; “Artvin ve Rize sosyal ve kültürel olarak etkileşim içerisindedir . Biz bu iki ilin turizmde kalkınması için şehrin tüm dinamikleriyle bir araya gelerek, ortak bir çalışma içerisinde turizme katkı sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Çeşitli gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantının sonunda, Kaçkar Turizm Birliğinin 2017 yılı bütçesi görüşülerek karara bağlandı ve toplantı, turizm sektör temsilcilerinin dilek ve temennilerinin görüşülmesinin ardından sona erdi.

Loading...
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çaykur Rizespor U17'nin sezon karnesi
Çaykur Rizespor U17'nin sezon karnesi
Aydınlatma çalışmalarında gece mesaisi
Aydınlatma çalışmalarında gece mesaisi