Loading...
İYİ Parti Güneysu İlçe Kongresi yapıldı

İYİ Parti Güneysu İlçe Kongresi yapıldı

İyi Parti Güneysu ilçe kongresi parti ilçe binasında yapıldı. Kurucu ilçe Başkanı Rıza Öztürk başkanlığa yeniden seçildi.

08 Şubat 2018 - 13:37 - Güncelleme: 08 Şubat 2018 - 14:16

İyi Parti Rize’de kongre çalışmalarına başladı. İlk ilçe kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketi Güneysu’ da yapıldı. TEK aday olan ve tüm delegelerin oyunu alan İyi Parti Kurucu İlçe Başkanı Rıza Öztürk, ilçe başkanlığına seçildi.

Kongrede konuşan İYİ Parti Rize İl Başkanı Nusret Karaca aydınlık günleri görmek isteyenlerin kurduğunu ifade ederek şunları söyledi; "İYİ Partiyi Türk milleti kurdu, sizler kurdunuz. Hepimiz kurduk. İyi Parti ruhu Kuvayı Milliye ruhudur. O varken başka ruha gerek yoktur. İyi Parti Türk milletinin son çıkış yoludur. İYİ Parti Türk demokrasisinin tek reçetesidir. Parlamenter sistemin tek güvencesidir. İçimizde geçmişte farklı partilerde görev yapan arkadaşlarımız olabilir. Ama artık hepimiz İYİ Partiliyiz. Güneysu’nun Rize’nin ve Türkiye’nin İYİ Parti’ye ihtiyacı var” dedi.

Başkanlığa tekrar seçilen Rıza Öztürk de ülkenin içinden çıkılmaz gibi görülen sorunları olduğunu belirterek, "Ülkemizin gerek siyasi gerek ekonomik olarak çok zor günlerden geçtiği hepimizin malumu. Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, ortak paydası Türkiye’yi sevmek ve muasır medeniyet seviyesine taşımak olan herkesi İyi Partimize davet ediyoruz. Parti programımız milletin bölünmezliği, her vatandaşın sosyo ekonomik özgürlük ve insani yaşam kalitesini yükseltmek üzerine kuruludur” dedi.

“KADROLARIMIZIN HEPSİ BİRBİRİNDEN DEĞERLİDİR”

İyi Parti Güneysu İlçe Başkanı Rıza Öztürk, “Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendi, yılların devlet tecrübesi, dürüstlüğü ve millet aşkı ile önderimizdir. Kadın haklarına verdiği önem kadınlarımızın sorunlarına çare olacaktır. Kadrolarımızın hepsi birbirinden değerlidir. Gönül gözü açık, akıl gözü açık insanların kader noktasıdır İyi Parti. Bu kongre demokrasi özlemi ile Cumhuriyetin ilelebet payidar kalması kararlılığı ile hukukun her ferde eşit davranması prensibi ile Türkiye Cumhuriyetin de yaşayan herkesin sosyal ve ekonomik olarak güvenlik içinde yaşaması amacın güden İyi Parti'nin kongresidir. Toplumsal barışın tesisi, vatanın bekası için, helalinden iş, aş, ekmek davası için bir aradayız. Kardeşlik duyguların tesisi bizim için son derece önemli. Memleketimiz 15 yıldır tek bir parti iktidarında kalmıştır. Sağ sol kavgası 1980 öncesinde kalmalı halk menfaatlerinde birleşmelidir ki bu adres İyi partidir. Kendisini seçen ve seçtiren halka koltuğa yerleştikten sonra kibirle bakanları o koltuklardan indireceğiz. Bu millet sandığa getirmesini bildiği gibi sandıkta götürmesini de bilir. Rize, İyi Parti ile şahlanacaktır. Milleti, milletin egemenliğini tekrar tesis etmeye davet ediyoruz. İşlevsiz kalan, tek adam rejimiyle asimile edilmiş Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni tekrar halkın meclisi yapacağız’ diye konuştu.

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çaykur Rizespor U19'un sezon karnesi
Çaykur Rizespor U19'un sezon karnesi
Yılan, tırın sileceklerine dolandı
Yılan, tırın sileceklerine dolandı