Reklam
  • Reklam
Herkesin elini tutup gönlüne dokunmaya karar verdik

Herkesin elini tutup gönlüne dokunmaya karar verdik

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Rize İl Başkanı Serkan Birben ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Rize Muhtarlar Derneği ile Çay Üreticileri Dayanışma Derneği’ne ziyarette bulundu.

08 Eylül 2017 - 13:33

İlk ziyaretin gerçekleştirildiği Rize Muhtarlar Derneği’nde Dernek Başkanı İrfan Kaya’dan derneğin çalışmaları ve muhtarların sorunları hakkında bilgi alan MHP Rize İl Başkanı Birben; Rize için “Taş üstüne taş koymayı” kendine amaç edinmiş olan liyakat sahibi, vatansever bütün oluşumlara destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Kendisine iletilen birçok sorunu not eden Birben; muhtarlarla ilgili olarak ilerleyen günlerde geniş kapsamlı bir basın açıklaması yapacağını ifade etti. Muhtarların siyasilerin eli, ayağı olduğunu ve kendilerine hak ettikleri değerin verilerek ihtiyaçlarının karşılanmasının gerektiğini belirten Birben; “Toplumun ihtiyaçlarını en iyi bilen ve yatırımları yerinde en iyi takip edecek olan milletin oyları ile seçilmiş bu arkadaşlar başımızın tacıdır, sorunları sorunlarımızdır” dedi.

Rize Muhtarlar Derneği Başkanı İrfan Kaya da ziyaretlerinden dolayı MHP İl Başkanı Serkan Birben’e teşekkür ederek, bütün siyasi görüşlere eşit mesafede olduklarını, amaçlarının oy veren seçmenlere en iyi hizmeti taşımak olduğunu ifade etti.

Bize güvenen kimseyi mahcup etmeyeceğiz

İkinci ziyaretin adresi olan Çay Üreticileri Dayanışma Derneği’nde de ÇAYÜDAD Başkanı Mustafa Mavi ile görüşen Birben, dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Çay üreticilerinin sorunlarını dinleyen ve organik gübre çalışmaları ile ilgili olarak bilgi alıp yerinde incelemelerde bulunan Birben, Ziraat Mühendisi olan İl Başkan Yardımcısı Şener Bülbül’den konuyu yakından takip etmesini ve çalışmalarla ilgili olarak kendisine bir rapor hazırlamasını istedi.

Çayın Rize’nin tek geçim kaynağı olduğunu ve il nüfusunun neredeyse tamamını ilgilendiren bir ürün olduğunu ifade etmenin yanlış olmayacağını söyleyen Birben; bu konuda atılan bütün adımları yakından takip ettiklerini ifade etti. Birben, çay, müstahsil, Çaykur, çay üreticisi ve organik tarım konularında çok dolu olduklarını, gereken zamanlarda gerekli açıklamaları yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

Hafta içerisinde ziyaretlerine devam edeceğini ifade eden Birben; “Toplumun her kesimini kucaklayacak bir yönetim kurulu ile yola çıktığımızı ifade etmiştim. İnsanımız bizi daha yakından tanıyıp daha çok sevecektir. Herkesin elini tutup gönlüne dokunmaya karar verdik. Bize güvenen hiç kimseyi mahcup etmeyeceğiz” dedi.

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tesettür Abiye Fiyatları
Tesettür Abiye Fiyatları
Ayakkabı Topuklu
Ayakkabı Topuklu