Yönetimden taraftar seferberliği

Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu üyeleri, Kayseri maçı öncesi taraftar seferberliği yaparak "Atkını, formanı kap da gel" çağrısında bulundular.


Yönetimden taraftar seferberliği

Çaykur Rizespor yönetim kurulu üyeleri, Derepazarı İlçesi'ndeli Yalı Restoranda gazeteciler ile bir araya gelerek Kayserispor ile oynanacak olan maç öncesi değerlendirme yaptı.

Başkan yardımcısı Ömer Ofluoğlu Rizespor taraftarlarının pazartesi günü sanal alemde başlattığı kampanyaya yönetim olarak destek verdiklerini belirterek “Belediyelerimiz bu desteğe sahip çıktı, 12 adam olarak tribünlerde yerimizi almamız gerek, kritik ve zorlu bir maça çıkacağız, rakibimizi yenerek rahat bir nefes almak istiyoruz, bugüne kadar oynadığımız maçlarda şans bizden yana olmadı” dedi.

12. adam desteği önemli

Çaykur Rizespor As Başkanı Mehmet Erdoğan ise Kayseri maçının kırılma maçlarından biri olduğunu belirterek “Bu maça tüm Rizeliler olarak ilçelerden stadyuma gelecek araçlar ile katılmak zorundayız. Tüm taraftarlarımız bayrağını alıp, şapkasını takarak maça gelmeli. 12 adam olarak vereceğimiz destek sahada mücadele edecek olan sporcularımız için önemlidir. Taraftarlarımızın başlattığı sanal alem kampanyasına biz de yönetim olarak destek vererek kale arkalarını 5 TL, maraton tribünleri ise 10 TL yaptık, aynı zamanda taraftarlarımıza maç öncesinde hediyelerimiz olacak” dedi.

Tüm biletlerin satılmasını bekliyoruz

Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Saffet Mete ise taraftarların başlattığı kampanyaya yönetim olarak destek verdiklerini belirterek “Her görüşe, her projeye destek vermeye hazırız. Bilet fiyatlarında indirim yaptık. Bütün belediyelerimiz, STK'lar destek veriyor. Her ilçeden araç kaldırıyoruz. Bu maç her şeyin sonu değil, bundan sonra kendi sahamızda 6 maçımız daha var, sonuna kadar takımımızın yanında yer almamız gerekiyor. Oynadığımız futbolun karşılığını maalesef bu sezon alamadık, iyi futbol oynuyoruz ve Kayseri karşısında taraftarlarımızın desteği ile bunun karşılığını almak istiyoruz. Şu ana kadar 3 bin 500 Pasolig aktif hale geldi ve sabah saatlerinde baktığımda bir saat içinde 96 bilet satışı olmuş. Maç saatine kadar tüm biletlerin satılmasını bekliyoruz. Bu maçta sloganımız belli, Atkını, formanı kapta gel” dedi.