Reklam
  • Reklam
Çaykurspor’un üçü bir arada futbolcusu Evren Demir

Çaykurspor'un üçü bir arada futbolcusu Evren Demir

Rize 1. Amatör Liginde mücadele eden Çaykurspor Kulübünde futbol oynayan Ordulu Evren Demir, futbolun dışında hem eğitimini sürdürüyor, hem de kemençe çalarak yöresel türküleri seslendiriyor.

23 Şubat 2018 - 15:59 - Güncelleme: 23 Şubat 2018 - 16:16

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Beden Eğitimi Öğretmenliği ve Spor Yüksek Okulunda okuyan Evren Demir, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim İlahiyat Fakültesi bölümü derslerini de dışardan verirken hem su sporlarıyla ilgileniyor, hem de yöresel çalgı aleti kemençe çalarak Karadeniz türküleri söylüyor.

Çaykurspor’da oynadığı başarılı futboluyla, saha içinde ve saha dışında sergilediği örnek davranışlarla takdir edilen Evren Demir şunları söyledi; ”Çocukluğumdan beri, oldukça hiperaktif bir yapıya sahibimdir. İç dünyamda öğrenme ve muvaffak olmaya yönelik hislerim çok güçlüdür. Çok yönlü eğitim almamın yanında, 8 yıldır memleketim Ordu’da başlayan futbol hayatımı eğitimim nedeniyle bulunduğum Rize’de sürdürüyorum. 7 yıl Orduspor alt yapısında futbol oynadım. Bunun yanında hobi olarak bölgenin en önemli çalgı aleti olan kemençeyi çalıyor ve yöreye ait ezgileri seslendiriyorum, bireysel su sporları yapıyorum.”

Haber: Bayram Ali KAVALCI

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tesettür Abiye Fiyatları
Tesettür Abiye Fiyatları
Ayakkabı Topuklu
Ayakkabı Topuklu