Loading...
Çaykurspor’dan Kayseri’de 2 Şampiyonluk

Çaykurspor'dan Kayseri'de 2 Şampiyonluk

Kayseri’de düzenlenen, U-19 OPEN (Açık yaş) bay ve OPEN bayan R6-1. Ayak Rafting Türkiye Şampiyonasının iki ayrı kategori yarışmalarında Çaykurspor Rafting takımı şampiyon oldu.

10 Nisan 2017 - 17:27

Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu, Yahyalı İlçesi Kaymakamlık ve Yahyalı Belediye Başkanlığı tarafından ortaklaşa organize edilen yarışmalara, Türkiye’nin değişik illerinden 12 Rafting Kulübü takımından onlarca Rafting Antrenörü, Kulüplerin Yöneticileri ve 100’e yakın profesyonel bay ve bayan sporcu katıldı.

U-19 Yarışmalarında Çaykurspor’un ardından ikinciliği Ardeşen Belediyespor Kulübü, şampiyonanın üçüncülüğü ise Rizespor Rafting takım kazanmış oldu. Açık yaş erkeklerde yine birinci olan Çaykurspor’un ardından ikinciliği Rizespor takımı, üçüncülüğü ise Ruba Doğaspor elde etmiş oldu.

Yarışmaların U19 ve U23 etaplarında, 1. Ayak Türkiye Şampiyonu olan Çaykurspor Rafting takımlarının kupa ve madalyalarını, İlçe Kaymakamı Mehmet Alper Çığ ve İlçe Belediye Başkanı Esat Öztürk ve diğer protokoldeki davetiler tarafından tebrik edilerek, takdim edildi.

Haber: Bayram Ali KAVALCI

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aydınlatma çalışmalarında gece mesaisi
Aydınlatma çalışmalarında gece mesaisi
Gönül Sofrasında her gün 2 bin kişi iftar açıyor
Gönül Sofrasında her gün 2 bin kişi iftar açıyor