Loading...
Çaykur Rizespor’da altyapı geliştirme projesi start aldı

Çaykur Rizespor'da altyapı geliştirme projesi start aldı

TFF 1. Lig ekipleri Çaykur Rizespor ile Altınordu Spor Kulübü arasında Eylül ayında protokolü yapılan altyapı geliştirme projesi start aldı.

06 Aralık 2017 - 14:01

Çaykur Rizespor Kulübünün geleceğini daha sağlam temeller altında oluşturmak isteyen Başkan Hasan Kemal Yardımcı’nın yaptığı girişimler sonucunda; 2017 Eylül ayında protokole bağlanan ve alt yapı modeli için örnek alınacak olan Altınordu Spor Kulübü ile ortak proje başlatıldı.

Göreve başladıktan sonra Türkiye’de alt yapı projeleri bakımından örnek gösterilen Altınorduspor kulübü Başkanı Mehmet Seyit Özkan’ı Rize’ye davet ederek Mehmet Cengiz Tesislerinde misafir eden Çaykur Rizespor kulübü Başkanı Hasan Kemal Yardımcının yaptığı girişimler ve görüşmeler sonucunda Altınorduspor alt yapısını model alan proje start aldı.

Proje Kapsamında ilk etapta Çaykur Rizespor Gençlik Geliştirme Merkezinde bulunan Teknik kadroların İzmir’e giderek Altınorduspor kulübü tesislerinde gerekli izlenimleri ve çalışmaları yerinde yapması kararlaştırıldı.

Bunun sonucunda Çaykur Rizespor Gençlik Geliştirme Merkezi Koordinatörü Recep Akyıldız ve 12 Yaş Altı Takımlar Genel Sorumlusu Bilal Karafazlıoğlu İzmir Yeşilyurt’ta bulunan kardeş takım Altınorduspor tesislerine giderek çalışmalara başladı.

Alt yapı modeli hakkında bilgiler alacak ve gözlemlerde bulunacak olan 2’li 1 hafta çalışmalarına devam edecek sonrasında Rize’ye dönecek.

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gönül Sofrasında her gün 2 bin kişi iftar açıyor
Gönül Sofrasında her gün 2 bin kişi iftar açıyor
Yağlar
Yağlar