Loading...
Çaykur Gümülcine’de

Çaykur Gümülcine’de

Bu yıl 4’sü düzenlenen FOOD EXPO fuarı için Yunanistan’da olan Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, ÇAYKUR’un Yunanistan Bayisi olan HAS TROFIMA O.E. firmasının organizesiyle Türk nüfusun yoğunlukla yaşadığı Gümülcine’de vatandaşlarla buluşarak onlara ÇAYKUR ürünlerinden taktim etti.

20 Mart 2017 - 21:42

Firma sahibi Ömer Hasan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu önce Yunanistan bayisi Ömer Hasan’ın sahibi olduğu HAS TROFIMA O.E. şirketinde incelemelerde bulundu. Daha sonra Gümülcine Tren İstasyonunun yanında konuşlanan ÇAYKUR reklam ve tanıtım tırında gelen ziyaretçileri ağırlayan Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu burada bölgedeki basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Türkiye’nin dünyada çay üreten beşinci büyük ülke olduğunu ve ÇAYKUR olarak ise dünyada üretim ve makine parkı açısından en büyük firma olduklarını belirten Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu: “Türkiye’de 90 yıllık bir çay geçmişi var. Türkiye çay kuzey yarım kürede çay üreten tek ülke. Çayımızın üzerine kar yağıyor. Bu nedenle çayımızda herhangi bir böcek ilacı veya kimyasal ilaç kullanmıyoruz. Çayımız onun için çok sağlıklı, içerisinde herhangi bir pestisit bulunmuyor. Ürünlerimiz 100 ülkede tüketicilerimize sunulmaktadır. Yunanistan’da bunlardan birisidir.  Çay bir dostluk aracıdır. Bizde dostluğumuzu daha da pekiştirmek için buradayız. Sizlerle bir arada olmaktan son derece mutluyuz” dedi.

Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu daha sonra Gümülcine Başkonsolosu Ali Rıza Akıncı’yı makamında ziyaret ederek sohbet etti.

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Esmen, Çayelililerle İftar Çadırında orucunu açtı
Başkan Esmen, Çayelililerle İftar Çadırında orucunu açtı
Rize'de 'Şampiyonluk' gerginliği
Rize'de 'Şampiyonluk' gerginliği