Loading...
AssisTT Rize’de 50 kişiye iş imkanı sunuyor

AssisTT Rize’de 50 kişiye iş imkanı sunuyor

Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi AssisTT, Rize Çağrı Merkezi’nde görev almak üzere 18-35 yaşları arasında, en az lise mezunu 50 adayı istihdam edeceğini duyurdu. 4 Ağustos 2017 tarihine kadar gerçekleştirilecek başvurular için adayların www.assisttkariyerim.com adresinden başvuru yapmaları gerekiyor.

03 Ağustos 2017 - 22:16

Türkiye genelinde 19 il ve 25 ayrı lokasyonda 10 bini aşkın çalışanıyla hizmet veren Türk Telekom iştiraki AssisTT, Türkiye’nin dört bir yanında işe alımlar yaparak ülke istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor.

Rize’de 2011 yılında açılan ve yaklaşık 400 kişiye istihdam sağlayan AssisTT Çağrı Merkezi, İŞKUR desteği ile düzenlenecek İşbaşı Eğitim Programı kapsamında 50 kişiye daha iş olanağı sunuyor.

Adaylarda aranan özellikler

AssisTT Rize Çağrı Merkezi'ne müşteri temsilcisi pozisyonu için başvuracak adaylarda; 18-35 yaşları arasında ve en az lise mezunu olma şartı aranıyor. Adayların ayrıca; düzgün diksiyon, etkili iletişim ikna ve analiz yeteneği, vardiyalı çalışmaya uyum, hedef odaklılık, zaman yönetimi yetkinlikleri de değerlendiriliyor. Erkek adaylarda; askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olanların başvuruları kabul ediliyor.

Başvurular www.assisttkariyerim.com adresinden yapılacak

AssisTT bünyesinde çalışmak isteyen adayların başvurularını 4 Ağustos 2017 tarihine kadar www.assisttkariyerim.com adresinden yapmaları gerekiyor.

Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden olan ve yenilikçi teknolojileri ile sektöre yön veren AssisTT, yatırımlarını büyük şehirlerin yanı sıra Anadolu’ya yönlendirerek genç bireylere iş olanağı sağlıyor. AssisTT, bölgedeki ekonomik hayatı canlandırarak, Türkiye ekonomisine de katkı sağlıyor.

Detaylı Bilgi ve İletişim için:

Ebru Kalu

Tel: 0212 23106 73

ebru.kalu@desibelajans.com

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gönül Sofrasında her gün 2 bin kişi iftar açıyor
Gönül Sofrasında her gün 2 bin kişi iftar açıyor
Yağlar
Yağlar