Loading...
Albardak İlçe Müdürlüğüne asaleten atandı

Albardak İlçe Müdürlüğüne asaleten atandı

Çamlıhemşin Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünü 1.5 yıldır vekaleten yürüten Engin Albardak’ın, Bakanlık onayı ile asaleten atanması yapıldı.

18 Mart 2017 - 17:18

19 Eylül 2015 tarihinden itibaren ilçenin Eski milli eğitim müdürü Engin Albardak tarafından vekaleten yürütülen Çamlıhemşin Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne 14 Mart 2017 tarihli Gençlik Spor Bakanlığı oluruyla asaletten ataması yapıldı.

Çamlıhemşin ilçesinde Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğüne asaleten ataması yapılan Engin Albardak, “Bu görev, ilçemiz ve gençliğimiz adına güzel eserler bırakabilmek adına benim için önemli bir sorumluluk. Bu sorumluluğun bilincinde olduğumuzu herkesin bilmesini isterim. Bu doğrultuda İlçemizin dinamiklerini harekete geçirerek birlik beraberlik içinde İlçemizi gençlik hizmetleri ve sportif anlamda öne çıkartma gayretinde olacağımızı, bunun yanında tesisleşme için birlikte çalışmalar yapacağımızı belirtmek isterim. Çamlıhemşinimiz için bu görevi bize layık gören değerli büyüklerimize teşekkür ediyorum“ dedi.

Haber: Cemil KUS

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gönül Sofrasında her gün 2 bin kişi iftar açıyor
Gönül Sofrasında her gün 2 bin kişi iftar açıyor
Yağlar
Yağlar