Yemen Kahvesi’nin 53. Şubesi Rize’de açıldı

Yemen Kahvesi’nin 53. Şubesi Rize’de açıldı

Rize’de Deniz Caddesi üzerinde hizmete giren Yemen Kahvesi müşterilerini bekliyor.

20 Mayıs 2016 - 22:49 - Güncelleme: 20 Temmuz 2017 - 20:59

İşletme Müdürü Mubin Yılmaz yaptığı açıklamayla Yemen Kahvesi’nin Rize’de insanların aklında ve damağında kalıcı bir tat bırakacağını, amaçlarının ise gönüllerde 40 yıl hatır bırakmak olduğunu dile getirdi.

Popüler ürünlerinin kavun aromalı Türk Kahvesi olduğunu dile getiren Yılmaz “Yemen Kahvesi olarak 53. Şubemizi Rize’de açtık. 53. Şube Rize’ye denk geldi. İyi hizmet, iyi kaliteyi hedefleyen bir firma. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Toplu organizasyonlarda da hizmet verdiklerini söyleyen Yılmaz “Şuan da 22 personelimiz, 120 kişiye hizmet verme olanağımız var. Deniz Caddesi Rize Belediyesi’nin de çalışmalarıyla artık geceleri de canlı. Bizde böyle bir konsept oturtalım, bu konseptle hizmet verelim diye düşündük. İnşallah iyi olur” ifadelerini kullandı.

Müşterilerin daha çok Kavun Aromalı Türk Kahvesi’ne rağbeti olduğunu dile getiren Mubin Yılmaz “Tatmadığınız tüm kahve çeşitleri burada bulunuyor. Ama şuanda en popüler ürünümüz Kavun Aromalı Türk Kahvesi. Tabi menümüz sadece kahve üzerine değil. Farklı çeşitlerimizde var” şeklinde konuştu.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Düğün Fotoğrafçısı bulmak artık çok kolay
Düğün Fotoğrafçısı bulmak artık çok kolay
Hediye Almanın En Kolay Yolu
Hediye Almanın En Kolay Yolu