Jartiyer Takım TR
  • Metin 2 TR
Yemen Kahvesi’nin 53

Yemen Kahvesi’nin 53

İşletme Müdürü Mubin Yılmaz yaptığı açıklamayla Yemen Kahvesi’nin Rize’de insanların aklında ve damağında kalıcı bir tat bırakacağını, amaçlarının ise gönüllerde 40 yıl hatır bırakmak olduğunu dile

20 Mayıs 2016 - 22:49
League of Angels II TR

İşletme Müdürü Mubin Yılmaz yaptığı açıklamayla Yemen Kahvesi’nin Rize’de insanların aklında ve damağında kalıcı bir tat bırakacağını, amaçlarının ise gönüllerde 40 yıl hatır bırakmak olduğunu dile getirdi.

Popüler ürünlerinin kavun aromalı Türk Kahvesi olduğunu dile getiren Yılmaz “Yemen Kahvesi olarak 53. Şubemizi Rize’de açtık. 53. Şube Rize’ye denk geldi. İyi hizmet, iyi kaliteyi hedefleyen bir firma. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Toplu organizasyonlarda da hizmet verdiklerini söyleyen Yılmaz “Şuan da 22 personelimiz, 120 kişiye hizmet verme olanağımız var. Deniz Caddesi Rize Belediyesi’nin de çalışmalarıyla artık geceleri de canlı. Bizde böyle bir konsept oturtalım, bu konseptle hizmet verelim diye düşündük. İnşallah iyi olur” ifadelerini kullandı.

Müşterilerin daha çok Kavun Aromalı Türk Kahvesi’ne rağbeti olduğunu dile getiren Mubin Yılmaz “Tatmadığınız tüm kahve çeşitleri burada bulunuyor. Ama şuanda en popüler ürünümüz Kavun Aromalı Türk Kahvesi. Tabi menümüz sadece kahve üzerine değil. Farklı çeşitlerimizde var” şeklinde konuştu.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize’ye 3 yeni Acil Yardım İstasyonu geliyor
Rize’ye 3 yeni Acil Yardım İstasyonu geliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan 3 Nisan'da Rize'de
Cumhurbaşkanı Erdoğan 3 Nisan'da Rize'de