Sony Xperia Z5 Premium ile Lg V10 Arasındaki Farklar

Sony Xperia Z5 Premium ile Lg V10 Arasındaki Farklar

29 Mart 2016 - 14:05 - Güncelleme: 21 Temmuz 2017 - 00:12

Günlük hayatımızda elimizden bir türlü düşüremediğimiz Cep telefonlarımız, şarjı bitmese bir kenara koyamayacağımız bu teknolojik araçlar modelleri, markaları ve kullanıldığı alanlara göre farklı özellikte üretilmektedirler. Sizin hangi telefonu satın almanız gerektiği de sizin telefonu ne amaç ile kullanacağınıza bağlıdır. Örneğin siz sadece iş amaçlı kullanıyorsanız kamerasının değil telefonun işlemci hızı ile ilgileniyorsunuz ya da siz günlük yaşamda görüşmeler için ve bir takım uygulamalar için kullanıyorsanız farklı özelliklere ihtiyaç duyarsınız.

Sony Xperia Z5 Premium ve Lg V10 Karşılaştırılırsa
Sony Xperia Z5, kendisinden beklendiği gibi 23 Megapiksel çözünürlüğe sahip Exmor RS kameraya sahiptir. Hatta dünyanın en hızlı otofokus yapabilen özellikteki cep telefonudur. Ekranı 5.2 inç büyüklüğünde olup Full Hd çözünürlüğe sahiptir. Ram’i ise GB’tır, Hızlı şarj olabilen cep telefonu 15 saat konuşma imkanı sunar. 180 gram ağırlığında üretilmiştir, ön kamera çözünürlüğü 5 Mp’dir ve telefon suya dayanıklıdır.
Lg V10, 5,7 İnç ekranı ve 16 Megapiksel kamerası mevcuttur. 4 GbRam’i olan cep telefonunun 6 çekirdeği vardır. Parmak izi okuyucusu vardır. Ön kamerası 5 Mpdir. Bluetooth özelliği vardır.

Hangi Cep telefonunu tercih Etmeli?
Görüldüğünü gibi cep telefonlarının özellikleri yukarıda belirtildiği gibidir bunlardan hangisi sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyor ise o telefonu tercih etmelisiniz. Telefon karşılaştırma bu özellikleri karşınıza getirerek daha kolay karar vermenizi sağlar. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız cepkolik.com’u ziyaret edebilir. Pek çok marka ve model cep telefonu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Hem yeni telefon almak isteyen bireyler için hem de kullandığı telefonun özelliklerini öğrenmek isteyen bireyler için oldukça detaylı bilgi içeren bir websitedir.

Telefon Karşılaştırma İçin : http://cepkolik.com/telefon-karsilastirma/

Güncel Teknoloji Haberleri İçin : http://cepkolik.com/

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul'da Rize Rüzgarı esecek
İstanbul'da Rize Rüzgarı esecek
Neşat Ertaş türküleriyle Rize'de anılacak
Neşat Ertaş türküleriyle Rize'de anılacak