Sevgiliye Alabileceğiniz Dekoratif Hediye Fikirleri

Sevgiliye Alabileceğiniz Dekoratif Hediye Fikirleri

25 Ekim 2016 - 14:01 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 23:29

Bazı kişiler kendilerine hediye alınmasından ziyade evlerinde kullanabilecekleri dekoratif hediyelere daha çok ilgi göstermektedir. Eğer sevgiliniz özel günlerde ya da hediye almak istediğinizde daha çok ev eşyalarından hoşlanıyorsa sevgiliye hediye seçme konusunda dekoratif ürünler tam size göre…

Dekoratif hediyelerden hoşlanan erkek olsun kız olsun sayıları oldukça fazladır. Bunun bir nedeni dekorasyon aşkı olarak tanımlansa da en önemli sebebi evin en güzel yerine koyulup her görüldüğünde sevgilinin hatırlandığı ürünler olmalarından kaynaklanmaktadır. Son dönemlerde dekoratif hediyeler daha da özelleştirilerek kişiye özel hale dönüştürülmektedir. Bu sayede sevgiliniz her daim evinizin en güzel köşesinde sizin yanınızdaymış gibi hissetmenize neden olmaktadır. Böylece çiftler arasındaki romantizm ve en önemlisi de bağlılık daha çok artmaktadır. İşte hediyenin maddi yönünden çok sağladığı bu manevi güzellikler bu nedenle çok daha özeldir. İster erkek isterseniz de bayan sevgiliye hediye almaya karar verin haberimizde sizlere trendlerdâhilinde sunduğumuz birkaç fikir sizin için belirleyici olabilecektir.

İsme Özel Kalpli Dekoratif Aynalar

İster özel günlerde isterseniz de içinizden geldiği zamanlarda olsun bayan ya da erkek sevgiliye hediye olarak dekoratif saatler çok hoşunuza gidecek. Bu saatler aynaların kalpli ya da farklı şekillerde kesilmesi ve yine aynadan kesilen harflerle isimlerinizin yazıldığı hoş aynalardır. Farklı tasarımlarda piyasada bulunan bu hediyeleri sevgilinize sunduğunuzda hem evinin değer kazandığını hem de iyi ki sizinle birlikte olduğunu hissedecek.

Sevgilinize Özel Tasarlanmış Kanvas Tablolar

Kanvas tablolar son zamanlarda dekorasyonda sıkça kullanılmaktadır. Peki ya üzerinde sevgilinizle sizin resminiz olursa ne dersiniz. Sevgilinizle aşkınızı onun evinin her köşesinde hissettirebilmeniz için bu ürünler harika olacak. Tek parça olarak yaptırabileceğiniz gibi uygun fotoğraflarınızı üç parçalı olarak da yaptırıp dönemin modasını kendinize özel şekilde yakalayabilirsiniz.

Kişiye Özel Gece Lambası

Her ne kadar otantik olsa da vintage severler için gece lambaları çok şık hediyeler arasında yer almaktadır. Sevgiliye hediye etmek için gece lambalarını kişiye özel kılmak için sizin ya da sevgilinizle birlikte olan bir resminizi işlettirmeye ne dersiniz. Bu fikir hoşunuza gittiyse kişiye özel gece lambası tam size göre…

Tüm 724hediye.com ürünlerini incelemek için sizde hemen www.724hediye.com  adresini ziyaret edin.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bekaroğlu, çayda zorunlu organik gübreye geçişi sordu
Bekaroğlu, çayda zorunlu organik gübreye geçişi sordu
Rizeli Kadın Balıkçılar İzmir'e teknik geziye gitti
Rizeli Kadın Balıkçılar İzmir'e teknik geziye gitti