Sağlıklı Gıda Çiğ Köfte

Sağlıklı Gıda Çiğ Köfte

04 Temmuz 2016 - 10:58 - Güncelleme: 20 Mart 2017 - 02:32

Son dönemlerde dünyayı kasıp kavuran pratik olarak ayaküstü tüketilen önemli gıdalar arasında yer alan Fast Food tarzı tüketim Birçok kişiyi sağlık açısından sorunlar yaşamaya ve obezite gibi sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olabilmektedir.  Hamburger, kızartılmış tavuk ürünleri gibi sizlerinde bilmiş olduğu bu Fast Food tüketim özellikle genç kesimin rağbet ettiği gıdalar arasında yer alır. Ancak içerisinde bulunan katkı maddeleri ve sağlıksız hazırlanma koşulları nedeniyle birçok açıdan zarar erebilmektedir. İşte bu gıdalara alternatif olabilecek ve yöresel lezzetlerimiz olarak sizlere sunulan rize çiğköfte içerdiği değerler açısından önemli sağlıklı bir gıda olarak yer almaktadır.

Hiçbir katkı maddesi içermeyen tamamen doğal içeriklerle hazırlanmış ve doğal katkı maddeleriyle yenebilir bir hale getirilen çiğ köfte hızlı tüketim isteyenler için önemli bir alternatif olmalıdır. Sağlık açısından yüksek değerde B vitamini içeren bulgurun ayrıca içerisinde bulunan nane, maydanoz, sarımsak, kimyon, karabiber, nar ekşisi, ceviz gibi katkı maddelerinin de  sağlıklı etkisi sayesinde eşsiz bir lezzete dönüşmektedir.

Bu önemli hatırlatmayı yaptıktan sonra çiğköftenin hazırlanmasını sizlere belirtmek istiyoruz. Özellikle bulgurun yöresel esmer bulgurdan olduğunu belirtmemiz lazım! eşsiz bir lezzet ve içerisinde çok daha yüksek oranda vitamin ve mineral bulunan bu bulgur kırmızı biber ya da İsot biberle yoğrularak pişirilmesi sonu hazırlanmaktadır.  Bulgurun haşlanmadan biberle pişmesi sağlandığı için hazımsızlık sorunu yaratmaz. Kolay hazmedilir olan çiğ köfte şişkinlik ve mide rahatsızlığı oluşturmaz. Bu nedenle her saat tüketebileceğiniz önemli bir aperatif gıda olarak yer almaktadır Rize Adıyörem Çiğköfte olarak sizlere hijyenik koşullarda hazırlamış olduğumuz ve sağlıklı kaliteli malzemelerle sunduğumuz çiğ köfte lavaş ya da porsiyon olarak sunulmaktadır. Ayrıca yanında istediğiniz takdirde özel soslarla hazırlanır.

Bizlere 0464 217 26 26 numaralı telefonumuzdan ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Ayrıca internet adresimiz üzerinden ulaşarak bulunduğumuz adresi ve çiğ köfte hakkında diğer ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra siparişinizi internet üzerinden de verebilirsiniz.  İş yerlerinizde, evlerde, özel toplantılarda, özel günlerde arkadaş toplantılarında ve daha birçok yerde çiğ köfte tüketimini sağlayabilirsiniz.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul'da Rize Rüzgarı esecek
İstanbul'da Rize Rüzgarı esecek
Neşat Ertaş türküleriyle Rize'de anılacak
Neşat Ertaş türküleriyle Rize'de anılacak