Reklamı Geç
  • loading...
RTEÜ’de "Yoğun Bakım Hemşireliği" Sertifikasyon...
Reklam

RTEÜ'de "Yoğun Bakım Hemşireliği" Sertifikasyon Eğitimi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenen Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim kursu başladı.

10 Ocak 2017 - 22:15 - Güncelleme: 27 Şubat 2017 - 19:31

Rize Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Sağlık Bakanlığı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 09 Ocak-18 Şubat 2017 tarihlerinde 6 hafta sürecek olan “Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikasyon Programı Eğitimi” başladı.

Rize de hizmet veren hastanelerin yanı sıra il dışından da katılımcıların olduğu programda kursiyerlere teorik ve uygulamalı olarak iki bölümden oluşan mesleki bilgi ve beceriyi artırmaya yönelik eğitim, Rize Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Gökhan Demiral’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Programa Rize Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Gökhan Demiral, Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Talip Başak, Sağlık Bakanlığı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Prof. Dr. Hasan Türüt, Başhekim Yardımcısı Mustafa Aksoy, Hastane Müdürü, Müdür Yardımcıları ve sağlık çalışanları katıldı.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çayeli'nde Bayram Namazı sonrası ilk kahvaltı
Çayeli'nde Bayram Namazı sonrası ilk kahvaltı
RiDEF'in geleneksel iftarı Ankara'da yapıldı
RiDEF'in geleneksel iftarı Ankara'da yapıldı