Jartiyer Takım TR
  • Metin 2 TR
RTEÜ’de "Yoğun Bakım Hemşireliği" Sertifikasyon...

RTEÜ'de "Yoğun Bakım Hemşireliği" Sertifikasyon Eğitimi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenen Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim kursu başladı.

10 Ocak 2017 - 22:15 - Güncelleme: 27 Şubat 2017 - 19:31
League of Angels II TR

Rize Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Sağlık Bakanlığı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 09 Ocak-18 Şubat 2017 tarihlerinde 6 hafta sürecek olan “Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikasyon Programı Eğitimi” başladı.

Rize de hizmet veren hastanelerin yanı sıra il dışından da katılımcıların olduğu programda kursiyerlere teorik ve uygulamalı olarak iki bölümden oluşan mesleki bilgi ve beceriyi artırmaya yönelik eğitim, Rize Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Gökhan Demiral’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Programa Rize Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Gökhan Demiral, Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Talip Başak, Sağlık Bakanlığı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Prof. Dr. Hasan Türüt, Başhekim Yardımcısı Mustafa Aksoy, Hastane Müdürü, Müdür Yardımcıları ve sağlık çalışanları katıldı.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de Orman Haftası kutlandı
Rize'de Orman Haftası kutlandı
Başsavcı Köse yerel gazetecileri ağırladı
Başsavcı Köse yerel gazetecileri ağırladı