RTEÜ Tıp Fakültesi Dekanı Şimşek’e ziyaret

RTEÜ Tıp Fakültesi Dekanı Şimşek'e ziyaret

Türk Sağlık-Sen Rize Şubesi tarafından, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp fakültesi dekanlığına atanan Prof. Dr. Şaban Şimşek’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

16 Kasım 2016 - 12:02 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 21:35

Ziyarete, Türk Sağlık-Sen Sendikası Rize Şube Başkanı Rıfat Terzi, Başkan Yardımcıları Yaşar Türüt, Şevket Çakmakçı, M.Sali Şafak, Resul Kırboz ve Tıp Fakültesi Sendika Temsilcisi Vedat Uykan katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Şaban Şimşek, 35 yıllık çalışma hayatında bir çok kurumda yöneticilik yaptığını ve bu zaman içerisinde ülke yararına bir çok projeler gerçekleştirdiğini ifade ederek halen daha yeni projeler tasarladığını söyledi.

Türk Sağlık-Sen Rize Şube Başkanı Rıfat Terzi ise yaptığı konuşmada sıcak karşılamalarından dolayı Prof. Dr. Şimşek'e teşekkür ederek "Sayın Şimşek'in Tıp Fakültesindeki görevi Rize'miz adına hayırlı olsun. Temennimiz Sayın Şimşek gibi Rize’nin kıymetli beyin takımlarının memleketlerine gelerek her branşta Rize’mize katkıda bulunmasıdır. Türk Sağlık-Sen Rize Şubesi olarak Sayın Prof. Dr.Şaban Şimşek’e yeni görevinde başarılar dileriz." dedi.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Düğün Fotoğrafçısı bulmak artık çok kolay
Düğün Fotoğrafçısı bulmak artık çok kolay
Hediye Almanın En Kolay Yolu
Hediye Almanın En Kolay Yolu