RTEÜ Ekonomi Topluluğu’ndan anlamlı kampanya

RTEÜ Ekonomi Topluluğu'ndan anlamlı kampanya

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Ekonomi Topluluğu, lösemili çocuklar için anlamlı bir kampanya başlattı.

25 Kasım 2016 - 22:36 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 20:29

Daha önce gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Ekonomi Topluluğu, örnek bir  sosyal sorumluluk projesine daha imza atarak lösemili çocuklar için ''Bir Oyuncakla Mutlu Et" kampanyası başlattı.

"Hadi kahraman çocuklarımızın yüzünde tebessüm olalım" sloganıyla yola çıkan RTEÜ Ekonomi Topluluğu üyeleri, tedavi gören lösemi hastası çocuklar için başlattıkları oyuncak kampanyası için tüm vatandaşların duyarlı olacaklarına inançlarının tam olduğunu belirtiler.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin RTEÜ Ekonomi Topluluğu'nun twitter adresi @EkonomiKulubu53 üzerinden iletişime geçebileceklerinin belirtildiği açıklamada, 28 Kasım - 11 Aralık tarihleri arasında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ana kampüsünde açılacak stantta da bağışların yapabileceği belirtildi.

Yapılan açıklamada, “Küçük bedenleriyle ciddi hastalıklarla savaşacak kadar güçlü kardeşlerimizin yüzlerindeki bir anlık tebessüm olmak istemez misiniz? Bunun için ekonomi topluluğu olarak bir proje başlattık.  Sizlerin alacağı oyuncakları lösemili kardeşlerimize ileteceğiz.  28 kasım-11 aralık tarihleri arasında RTEÜ ana kampüsümüzde açacağımız stantlarımızdan ya da sayfamızdan mesaj atarak bizle irtibata geçerek alacağınız oyuncakları iletebilirsiniz." denildi.

 

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Düğün Fotoğrafçısı bulmak artık çok kolay
Düğün Fotoğrafçısı bulmak artık çok kolay
Hediye Almanın En Kolay Yolu
Hediye Almanın En Kolay Yolu