Jartiyer Takım TR
  • Metin 2 TR
Rize’nin karayolu yatırımları masaya yatırıldı

Rize'nin karayolu yatırımları masaya yatırıldı

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Karayolları 10. Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş’la bir araya gelerek Rize’deki karayolu yatırımlarını değerlendirdi.

17 Kasım 2016 - 11:08 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 21:32
League of Angels II TR

Milletvekili Karal Karayolları 10. Bölge müdürlüğünü ziyaret ederek bölge müdürü Selahattin Bayramçavuş’la bir araya geldi. Yaklaşık 4 saat süren toplantıda Rize’deki karayolu yatırımları değerlendirildi.

Milletvekili Karal Rize’de devam eden 17 karayolu yatırımıyla ilgili Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş ve ekibinden bilgiler aldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Karal, "AK Parti iktidarı döneminde Rize’de devasa karayolu yatırımları yapıldı. Başta Rize’nin 136 yıllık hayali olan Ovit tünelinde geçtiğimiz günlerde Başbakanımız Binali Yıldırım’ın katılımıyla ilk ışık göründü. Bunun yanında Rize’de başta Güney çevre yolu ve Salarha tüneli olmak üzere 17 ayrı yerdeki karayolu şantiyelerinde çalışmalar devam ediyor." dedi.

Toplantıda tüm bu yatırımlarla ilgili gelinen son nokta ve bugüne kadar yapılan çalışmaların masaya yatırıldığını söyleyen Milletvekili Karal, projelerin takibi noktasında Ankara’da çalışmalar yaparken zaman zaman bu projeleri yerinde incelediklerini ve ayrıca bölge müdürü ve ekibinden de teknik konular hakkında bilgiler alarak gelinen son noktayı değerlendirdiklerini ifade etti.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize Belediyespor U15 Karadeniz Şampiyonu oldu
Rize Belediyespor U15 Karadeniz Şampiyonu oldu
Rize'de tekstil dükkanında yangın çıktı
Rize'de tekstil dükkanında yangın çıktı