Rize’de soba faciası: Anne ve oğlu öldü

Rize'de soba faciası: Anne ve oğlu öldü

Edinilen bilgiye göre, bir süre önce eşinden boşanan Sevdagül Kutlay (42), oğlu Muhammet Akkaya (18) ve kızı Kübra Akkaya (21) ile birlikte kaldıkları evde gece uyurken Kübra Akkaya uyanıp sobadan

01 Kasım 2016 - 11:25

Edinilen bilgiye göre, bir süre önce eşinden boşanan Sevdagül Kutlay (42), oğlu Muhammet Akkaya (18) ve kızı Kübra Akkaya (21) ile birlikte kaldıkları evde gece uyurken Kübra Akkaya uyanıp sobadan sızan gazı fark etti. Annesinin ve kardeşinin baygın olduğunu gören genç kız komşularından yardım istedi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri anne ve oğlun hayatlarını kaybetmiş olduğunu tespit edilirken Kübra Akkaya ise tedavi altına alındı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri sobada bulunan kömürlerin tam olarak yanmadığını tespit etti. Anne ile oğlunun cenazeleri kesin ölüm nedenlerinin tespiti için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

İki kardeşin Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Hazırlık sınıfında okudukları ve Ağrı nüfüsuna kayıtlı oldukları, eğitimleri için bir ay önce Rize’ye yerleştikleri bilgisine ulaşıldı.

[reklam]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İl Başkanı Avcı'ya
İl Başkanı Avcı'ya "Evet"li karşılama
RTEÜ'de FETÖ'den 5 kişi tutuklandı
RTEÜ'de FETÖ'den 5 kişi tutuklandı