Rize’de kaçak alkol ve sigaraya geçit yok

Rize’de kaçak alkol ve sigaraya geçit yok

Rize İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından yürütülen Kaçakçılığın önlenmesine yönelik çalışmalarda, 28 Ekim Çarşamba gün

30 Ekim 2015 - 00:35

Rize İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından yürütülen Kaçakçılığın önlenmesine yönelik çalışmalarda, 28 Ekim Çarşamba günü Rize Merkez Dalyan mevkiinde durdurulan ve içinde N. M. ve S.M. isimli gürcü şahıslar ile F.D. ve S.V isimli Türk şahısların bulunduğu 53 plakalı  araçta yapılan aramada 520 paket kaçak sigara ve 36 şişe kaçak içki ele geçirildi. Ayrıca araç içerisinde bulunan F.D isimli şahsın üzerinde 18,96 gram esrar yakalandı.

N.M ve S.M. isimli Gürcü Şahıslar hakkında 5607 SKM suçundan işlem yapılmasının ardından sınırdışı işlemleri için Göç İdaresi Müdürlüğü yetkililerine teslim edilirken, F.D ve S.V isimli Türk şahıslara ise 5607 SKM suçundan işlem yapılmış ayrıca F.D isimli şahsa Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kabul Etmek suçundan işlem yapılarak Cumhuriyet Savcısının talimatı gereğince serbest bırakıldılar.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çaykur Rize Bölge Müdürlüğü'ne Ömer Bolat atandı
Çaykur Rize Bölge Müdürlüğü'ne Ömer Bolat atandı
Türkiye’nin kaybetmesiyle, kazanması oylanacak
Türkiye’nin kaybetmesiyle, kazanması oylanacak