Rize’de Gençler Futsal İl Birincileri belli oldu

Rize'de Gençler Futsal İl Birincileri belli oldu

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Gençler Futsal İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

06 Ocak 2017 - 16:24 - Güncelleme: 27 Şubat 2017 - 19:57

Spor Genel Müdürlüğü 2016-2017 yılı okul Sporları faaliyet programında yer alan Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce 29 Aralık 2016 - 05 Ocak 2017 tarihleri arasında Güneysu, Ardeşen ve Çayeli Spor Salonlarında düzenlenen toplam 31 takımın katıldığı Gençler Futsal il Birinciliği final maçları ile son buldu.

Genç Erkekler kategorisinde Çayeli Ahmet Hamdi Nursi Sakoğlu Anadolu Lisesi 1.’ci olurken Rize İ.M.K.B Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi 2.’ci, Türk Telekom Spor Lisesi Lisesi 3.’cü oldu.

Genç Kızlar kategorisinde ise Türk Telekom Spor Lisesi 1.’ci olurken Ardeşen Türk Telekom Anadolu Lisesi 2.’ci, Ardeşen METEM Lisesi 3.’cü oldu.

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, ”8 gün boyunca Rize ilimizde gerçekleştirilen organizasyonda emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Bizleri ileri ki tarihlerde belli olacak gurup müsabakalarında temsil edecek olan il birincilerimizi de tebrik ediyorum” diye konuştu.

Dereceye giren takımlara kupalarını ve başarı belgelerini Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri tarafından verildi.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Üniversite harçlıklarını solucan satarak çıkarıyorlar
Üniversite harçlıklarını solucan satarak çıkarıyorlar
İl Başkanı Avcı kongre sonrası ilk kez konuştu
İl Başkanı Avcı kongre sonrası ilk kez konuştu