Rize’de "Askıda Yemek" uygulaması başlatıldı

Rize'de "Askıda Yemek" uygulaması başlatıldı

Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi (RİBEGEM) tarafından, ihtiyaç sahibi vatandaşların yararlanabileceği ‘Askıda Yemek’ uygulaması şehrin çeşitli işletmelerinde uygulanmaya başladı.

28 Kasım 2016 - 20:23 - Güncelleme: 03 Mart 2017 - 00:13

Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi (RİBEGEM) tarafından başlatılan uygulamada yardımda bulunmak isteyen vatandaş işletmeye istediği miktarda bağış yapabilecek. İhtiyaç sahibi kişi ise ‘Askıda Yemek’ uygulamasının olduğu işletmelere gidip bu hizmetten faydalanabilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, RİBEGEM’de faaliyette bulunan gençlerin böylesine güzel bir sosyal sorumluluk projesi için çalışma yapmalarından dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek, yardımda bulunmak isteyen vatandaşların yardımlarını, ihtiyaç sahipleriyle buluşturmayı hedeflediklerini ifade etti.

‘Askıda Yemek’ uygulaması, Rize şehir merkezinde bulunan Koleti Pide, Uzunoğlu Lahmacun, Tombul Dürümcü, Ziyafet Kebap, Mis Lahmacun, Osmanlı Sofrası ve Burger King isimli 7 ayrı işletmede faaliyete başladı.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çaykur Rizespor tazminat alacak
Çaykur Rizespor tazminat alacak
Rize son yıllarda turizmde önemli hamleler yaptı
Rize son yıllarda turizmde önemli hamleler yaptı