Rize’de 4 hırsız ve 2 firari yakalandı

Rize'de 4 hırsız ve 2 firari yakalandı

Rize İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonlarda 4 hırsız ve mahkemece aranılan 2 firari yakalandı.

16 Ocak 2016 - 00:58 - Güncelleme: 21 Temmuz 2017 - 01:32

Rize İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında son 2 ay içinde Rize’de meydana gelen işyerlerinden hırsızlık olayları ile ilgili olarak M.A. isimli kişi yakalanarak Kalkandere L Tipi Cezaevine teslim edildi.

Öte yandan 14 Ocak 2016 günü Fener Mahallesinde bir işyerinin kapısını zorladıkları farkedilen 3 kişi saklandıkları ağaçlık alanda yakalandı. E.E, K.E.C ve O.Ç isimli kişilerin Trabzon’dan geldikleri ve çok sayıda hırsızlık suçundan kayıtlarının olduğu tespit edildi.

Ayrıca hakkında Akçaabat 2. Asliye Ceza Mahkemesince aranma kaydı bulunan firari Ağrı doğumlu Ş.A. isimli kişi 14 Ocak 2016 günü Cumhuriyet Caddesindeki bir işyerinde kardeşi H.A. adına düzenlenen ve üzerinde kendi fotoğrafı bulunan sahte kimlik ile yakalanarak Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.

Ardeşen İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan çalışmalarda ise; hakkında 3 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Ş.Ü. isimli kişi yakalanarak cezaevine gönderildi.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çaykur Rizespor tazminat alacak
Çaykur Rizespor tazminat alacak
Rize son yıllarda turizmde önemli hamleler yaptı
Rize son yıllarda turizmde önemli hamleler yaptı