• Metin 2 TR
Rize Ticaret Borsası’ndan Kalite Eğitimi

Rize Ticaret Borsası'ndan Kalite Eğitimi

Rize Ticaret Borsası (RTB) üyelerine Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi, Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi, İç Tetkik Eğitimi verildi.

26 Aralık 2016 - 21:05 - Güncelleme: 27 Şubat 2017 - 21:40
League of Angels II TR

Rize Ticaret Borsası tarafından yapılan açıklamada; “Ülkemizde birçok işletmenin uyguladığı TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi TSE tarafından güncellenmiştir. Yeni standart TS EN ISO 9001:2015 Eylül 2015’te yayınlanmış olup 2018 yılına kadar kurum ve kuruluşlara yeni standarda geçiş zamanı verilmiştir. Bu kapsamında TSE belgesi olan RTB üyelerimizin yeni standarda daha kolay geçmelerine katkı sağlamak amacıyla Borsamız büyük toplantı salonunda iki hafta süresince 56 saat 130 kişiye eğitim verilmiştir.” denildi.

TSE Uzmanı Eşref Çakıroğlu ve TSE Uzmanı Baştetkikçi Kadir Yaşar Efendioğlu tarafından verilen eğitimde; TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’nin işletmelerde uygulanması, değişen maddelerin anlatılması, 2015 standardının getirdiği risk ve fırsatlar, işletmelerin hedefleri, müşteri memnuniyetinin işletmelere sağlayacağı katma değer standardı detaylı, uygulamalı örneklerle anlatıldığı belirtilerek, eğitimler sonunda, RTB üyelerinin kalite birimindeki çalışanların aldığı eğitimden memnun oldukları, bu tür eğitimlerin kaliteli üretim yapma konusunda çok büyük kazanç sağladığını ifade edildi.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de
Rize'de "bylock" kullanıcısı 15 kişi gözaltına alındı
Kasap Fransa’da Yerel Yönetimler Kongresini değerlendirdi
Kasap Fransa’da Yerel Yönetimler Kongresini değerlendirdi