Rize, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hazır

Rize, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hazır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hafta sonu düzenleyeceği Rize programı öncesinde AK Parti’de hazırlıklar devam ediyor.

13 Ekim 2016 - 21:10 - Güncelleme: 19 Mart 2017 - 00:17

AK Parti Rize teşkilatları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 15 Ekim cumartesi günü yapacağı Rize programları öncesinde hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Yapılan hazırlıkların son durumu gözden geçirmek için ilçe başkanları toplantısı yapıldı. İl başkanı Muhammed Avcı başkanlığında yapılan toplantıya il yürütme kurulu üyeleri, ilçe koordinatörleri ve ilçe başkanları katıldı.

AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında ilk kez memleketi Rize’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a coşkulu bir karşılama hazırlamak için teşkilat olarak çalışmalara devem ettiklerini belirterek, “Cumhurbaşkanımız 15 Temmuz darbe girişiminden sonra ilk kez Rize’ye gelecek. AK Parti Rize teşkilatları olarak Cumhurbaşkanımızı memleketinde coşkulu bir şekilde karşılamak istiyoruz. Bu anlamda ili, ilçe belde, köy ve mahalle teşkilatlarımızla toplantılar yaparak hazırlıklar yapıyoruz.” dedi.

akp-toplanti1

İl başkanı Avcı özellikle tüm hemşerilerini toplu açılış törenine davet ederek, “15 Ekim Cumartesi günü saat 13.00'da Rize valiliği önünde toplu açılış töreni gerçekleştirilecek. AK Parti teşkilatları olarak Tüm kademelerimizle orada olacağız. Bu anlamda tüm hemşerilerimizi Rize Valiliği önündeki toplu açılış törenine davet ediyorum. Rize olarak Dünya lideri hemşehrimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacak olmaktan dolayı büyük bir gurur duyuyoruz.” dedi.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İran'ın Trabzon Başkonsolosu Rize'de
İran'ın Trabzon Başkonsolosu Rize'de
Karaman:
Karaman: "Rizespor olarak farklı olmak istiyoruz"