Rize 1. Amatör Küme Ligi heyecanı başlıyor

Rize 1. Amatör Küme Ligi heyecanı başlıyor

Bu sezon 22 takımın mücadele edeceği Rize 1. Amatör Küme Büyükler Ligi heyecanı başlıyor.

Editor: Süperadmin
30 Eylül 2017 - 15:36 - Güncelleme: 30 Eylül 2017 - 15:49

Rize 1. Amatör Küme Büyükler Liginde bu sezon, 11’er takımdan oluşan 2 grupta toplam 22 takımın mücadele edecek.

07-08 Ekim tarihlerinde oynanacak olan 1. Hafta müsabakalarıyla başlayacak olan Rize 1. Amatör Küme’de 11 hafta sürecek olan ilk devre maratonu 09-10 Kasım tarihlerinde oynanacak olan 11. Hafta mücadeleleriyle tamamlanacak.

Geçen sezon 10 takımın mücadele ettiği ligde, bu sezon 11 takım yer alıyor. Geçen sezonun şampiyonu Kendirli Belediyespor Bölgesel Amatör Lig’e yükselmiş, BAL’da mücadele eden Kalkanderespor ise direk olarak 1. Amatör Kümeye düşmüştü. Geçen sezon ekiplerinden Alipaşaspor ve Rize Belediyespor, gruplarını son sırada tamamladıkları için bu sezon 2. Amatör Kümede mücadele edecekler. 2. Amatör Kümeden yükselerek bu sezon 1. Amatör Kümede mücadele edecek takımlar ise Büyükköyspor, Salarhaspor, Kalecikspor ve Pirinçlikköyüspor oldu. Geçen sezon ligde Çayeli Haytefspor ismiyle mücadele eden Kırmızı-Siyahlı ekip, bu sezon Çayeli Gençlerbirliği ismiyle mücadele edecek.

Lig sonunda her iki grupta ilk 3 sırayı alan toplamda 6 takım Play-Off Ligine yükselecek. Play-Off Ligi maçları sonunda 1. Amatör Küme Şampiyonu olan ekip, Bölgesel Amatör Lige yükselebilme şansı elde edecek.

A GRUBU

B GRUBU

1

Kalkanderespor

1

Büyükköyspor

2

Tunca Belediyespor

2

Ardeşenspor

3

Çayeli Aşıklarspor

3

Çayeli Gençlerbirliği

4

Derepazarıspor

4

Fındıklıspor

5

İl Özel İdarespor

5

Madenli Belediyespor

6

Çaykurspor

6

Kalecikspor

7

Salarhaspor

7

Pirinçlikköyüspor

8

Çamlıhemşin Belediyespor

8

K.V. Veliköyspor

9

Ardeşengücü

9

Çayeli Arsovos

10

Güneysuspor

10

Telekomspor

11

Çiftlikspor

11

Pazar Zaferspor

2017-2018 SEZONU RİZE 1. AMATÖR KÜME LİGİ 1. DEVRE FİKSTÜRÜ

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

SAHA

07 Ekim Cumartesi

14.00

Tunca Bel. – Kalkandere

Ardeşen

 

11.00

Madenli Bel. – Ç.Arsovos

Çayeli

 

13.00

Ç.Gençlerbirliği – P.Zafer

Çayeli

 

15.00

Ç.Aşıklar – Çiftlik

Çayeli

 

12.00

Derepazarı – Güneysu

D.pazarı

08 Ekim Pazar

12.00

Ardeşen – Büyükköy

Ardeşen

 

14.30

İl Özel İdare - Ardeşengücü

Salarha

 

14.00

Fındıklı – Telekom

Fındıklı

 

12.00

Kalecik – K.V. Veliköy

D.pazarı

 

14.30

Çaykur – Çamlıhemşin Bel.

D.pazarı

2. HAFTA

14 Ekim Cumartesi

12.00

P.Zafer – Fındıklı

Ardeşen

 

14.00

Ardeşengücü – Çaykur

Ardeşen

 

14.30

Ç.Arsovos – Kalecik

Çayeli

 

12.00

Çiftlik – Derepazarı

K.dere

15 Ekim Pazar

12.00

Büyükköy – Ç.Gençlerbirliği

Çayeli

 

12.00

Telekom – Madenli Bel.

Salarha

 

14.30

Kalkendere – Ç.Aşıklar

K.dere

 

14.00

Çamlıhemşin Bel. – Salarha

Ç.hemşin

 

12.00

Güneysu – İl Özel İdare

Güneysu

 

14.30

K.V. Veliköy – Pirinçlik Köyü

Güneysu

3. HAFTA

21 Ekim Cumartesi

11.00

Madenli Bel. – P.Zafer

Çayeli

 

13.00

Ç.Gençlerbirliği – Ardeşen

Çayeli

 

15.00

Ç.Aşıklar – Tunca Bel.

Çayeli

 

12.00

Çaykur – Güneysu

D.pazarı

 

13.00

İl Özel İdare – Çiftlik

Güneysu

22 Ekim Pazar

13.00

Pirinçlik Köyü – Ç.Arsovos

Ardeşen

 

13.00

Fındıklı – Büyükköy

Fındıklı

 

13.00

Kalecik – Telekom

K.dere

 

13.00

Salarha – Ardeşengücü

Salarha

 

14.00

Derepazarı - Kalkandere

D.pazarı

4. HAFTA

28 Ekim Cumartesi

12.00

Ardeşengücü – Çamlıhemşin Bel.

Ardeşen

 

14.30

P.Zafer – Kalecik

Ardeşen

 

14.30

Güneysu – Salarha

Güneysu

 

13.00

Telekom – Pirinçlik Köyü

D.pazarı

29 Ekim Pazar

12.00

Kalkandere – İl Özel İdare

K.dere

 

14.00

Çiftlik – Çaykur

K.dere

 

12.00

Ardeşen – Fındıklı

Ardeşen

 

14.30

Tunca Bel. – Derepazarı

Ardeşen

 

12.00

Büyükköy – Madenli Bel.

Çayeli

 

14.30

Ç.Arsovos – K.V. Veliköy

Çayeli

5. HAFTA

01 Kasım Çarşamba

11.00

Derepazarı – Ç.Aşıklar

D.pazarı

 

13.00

Çaykur – Kalkandere

D.pazarı

 

13.00

Çamlıhemşin Bel. Güneysu

Ç.hemşin

 

13.00

Madenli Bel. – Ardeşen

Çayeli

 

13.00

Salarha – Çiftlik

Salarha

 

14.00

İl Özel İdare – Tunca Bel.

Güneysu

 

13.00

Fındıklı – Ç.Gençlerbirliği

Fındıklı

 

13.00

Kalecik – Büyükköy

K.dere

 

13.00

Pirinçlik Köyü – P.Zafer

Ardeşen

 

12.00

K.V. Veliköy - Telekom

Güneysu

6. HAFTA

04 Kasım Cumartesi

11.00

Ç.Gençlerbirliği – Madenli Bel.

Çayeli

 

13.00

Ç.Aşıklar – İl Özel İdare

Çayeli

 

15.00

Büyükköy – Pirinçlik Köyü

Çayeli

 

14.00

Ardeşen – Kalecik

Ardeşen

 

14.00

Kalkandere – Salarha

K.dere

05 Kasım Pazar

13.00

Telekom – Ç.Arsovos

D.pazarı

 

13.00

Tunca Bel. – Çaykur

Ardeşen

 

14.30

Güneysu – Ardeşengücü

Güneysu

 

14.00

P.Zafer – K.V. Veliköy

Ardeşen

 

13.00

Çiftlik – Çamlıhemşin Bel.

K.dere

7. HAFTA

11 Kasım Cumartesi

13.00

Madenli Bel. – Fındıklı

Çayeli

 

14.00

Salarha – Tunca Bel.

Salarha

 

14.30

K.V. Veliköy – Büyükköy

Güneysu

 

13.00

Çamlıhemşin Bel. – Kalkandere

Ç.hemşin

 

13.00

Ardeşengücü – Çiftlik

Ardeşen

12 Kasım Pazar

13.00

Ç.Arsovos – P.Zafer

Çayeli

 

13.00

Kalecik – Ç.Gençlerbirliği

K.dere

 

13.00

Pirinçlik Köyü – Ardeşen

Ardeşen

 

11.00

İl Özel İdare – Derepazarı

Salarha

 

13.00

Çaykur – Ç.Aşıklar

D.pazarı

8. HAFTA

18 Kasım Cumartesi

11.00

Büyükköy – Ç.Arsovos

Çayeli

 

13.00

Ç.Aşıklar – Salarha

Çayeli

 

12.00

Derepazarı – Çaykur

D.pazarı

 

12.00

Tunca Bel. – Çamlıhemşin Bel.

Ardeşen

 

14.00

Ardeşen – K.V. Veliköy

Ardeşen

19 Kasım Pazar

12.00

Çiftlik – Güneysu

K.dere

 

14.30

Kalkandere – Ardeşengücü

K.dere

 

13.00

Fındıklı – Kalecik

Fındıklı

 

12.00

P.Zafer – Telekom

Ardeşen

 

13.00

Ç.Gençlerbirliği – Pirinçlik Köyü

Çayeli

9. HAFTA

25 Kasım Cumartesi

14.00

Güneysu – Kalkandere

Güneysu

 

13.00

Ardeşengücü – Tunca Bel.

Ardeşen

 

12.00

Çaykur – İl Özel İdare

D.pazarı

 

14.00

Telekom – Büyükköy

D.pazarı

 

14.00

Ç.Arsovos – Ardeşen

Çayeli

26 Kasım Pazar

14.00

K.V. Veliköy – Ç.Gençlerbirliği

D.pazarı

 

13.00

Salarha – Derepazarı

Salarha

 

13.00

Çamlıhemşin Bel. – Ç.Aşıklar

Ç.hemşin

 

13.00

Pirinçlik Köyü – Fındıklı

Ardeşen

 

13.00

Kalecik – Madenli Bel.

K.dere

10. HAFTA

02 Aralık Cumartesi

13.00

Fındıklı – K.V. Veliköy

Fındıklı

 

12.00

Büyükköy – P.Zafer

Çayeli

 

14.00

Madenli Bel. – Pirinçlik Köyü

Çayeli

 

13.00

Derepazarı – Çamlıhemşin Bel.

D.pazarı

 

13.00

Ardeşen – Telekom

Ardeşen

03 Aralık Pazar

13.00

Kalkandere – Çiftlik

K.dere

 

12.00

Ç.Gençlerbirliği – Ç.Arsovos

Çayeli

 

14.00

Ç.Aşıklar – Ardeşengücü

Çayeli

 

13.00

Tunca Bel. – Güneysu

Ardeşen

 

13.00

İl Özel İdare – Salarha

Güneysu

11. HAFTA

09 Aralık Cumartesi

12.00

Ardeşengücü – Derepazarı

Ardeşen

 

14.00

Pirinçlik Köyü – Kalecik

Ardeşen

 

14.00

Güneysu – Ç.Aşıklar

Güneysu

 

13.00

Ç.Arsovos – Fındıklı

Çayeli

 

13.00

Salarha – Çaykur

Salarha

10 Aralık Pazar

11.00

Telekom – Ç.Gençlerbirliği

D.pazarı

 

13.00

K.V. Veliköy – Madenli Bel.

D.pazarı

 

13.00

Çamlıhemşin Bel. – İl Özel İdare

Ç.hemşin

 

13.00

P.Zafer – Ardeşen

Ardeşen

 

13.00

Çiftlik – Tunca Bel.

K.dere

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güneysu'nun Dini ve Sosyal Hayatı masaya yatırılıyor
Güneysu'nun Dini ve Sosyal Hayatı masaya yatırılıyor
Rize, Güneydoğulu turizmcilere ev sahipliği yapıyor
Rize, Güneydoğulu turizmcilere ev sahipliği yapıyor