RİBEGEM’den ücretsiz kurslar başlıyor

RİBEGEM'den ücretsiz kurslar başlıyor

Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi (Ribegem) tarafından 05-29 yaş arası 36 farklı kategoride ücretsiz kurs düzenlenecek.

31 Ekim 2016 - 16:35 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 23:09

Rize Belediyesi ile Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde ortaklaşa gerçekleştirilecek faaliyet alanlarında Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi (Ribegem) tarafından 2016-2017 eğitim-öğretim yılında farklı dalarda kurslar başlıyor. Ücretsiz ve yaş gruplarına göre faklı dallarda açılacak kurslar için başvurular başladı.

Yaş grupları ve verilecek kursların dalları şöyle sıralanıyor;

10-29 yaş grupları için; Gitar, Bağlama, Ney, Kemençe, Serender Yapımı, Satranç, Bilgisayar, Resim, İngilizce, Osmanlıca, Arapça, Mangala, Ebru, Minyatür, Halk Oyunları, Temel Dini Bilgiler, Kuran-ı Kerim, Robotik Tasarım, Yakın Tarih, Filografi, Fotoğrafçılık, Diksiyon, İşaret Dili, Keman, Hüsnü Hat, Tiyatro, Karete, Masa Tenisi, Kicks Boks, Wushu Kursları

05-18 yaş grupları için; Judo, Hentbol, Tekwando, Voleybol (Kızlar), Badminton, Halter Kursları

Detaylı bilgi ve kayıt olmak için Ribegem’in facebook, twitter ve instagram'da "ribegem" kullanıcı adıyla Sosyal Medya hesapları üzerinden ve 464 246 4154 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de
Rize'de "Kumar" operasyonu
Rize Jandarması kaçakçıların takibinde
Rize Jandarması kaçakçıların takibinde