Paykasa Kartı Nasıl Satın Alabilirim?

Paykasa Kartı Nasıl Satın Alabilirim?

28 Ocak 2016 - 21:33 - Güncelleme: 21 Temmuz 2017 - 01:15

Paykasa hizmeti son dönemlerde internet üzerinden yapılan para transferi işlemlerinin artması ile artan dolandırıcılık sorununun önüne geçmek adına kişilere sunulan bir ön ödemeli sanal kart seçeneğidir. Kişiler arasında son dönemlerde yaygınlaşan kart kullanımı bu türden kartların satışını yapan sitelerin sayısında da artışa neden olmuştur. Bu da yine internet üzerinden dolandırıcılık işlemlerine alt yapı hazırlamıştır. Sizlere önerebileceğimiz sitelerin başında www.paykasaal.gen.tr Paykasa kart satış sitesidir.

Paykasa kartı nasıl satın alabilirim? Bu neden ile kişiler internet üzerinden kart alırken detaylı bir araştırma yaptıktan sonra güvenliğinden emin oldukları bilindik siteler üzerinden almalıdırlar. Aksi takdirde karşılaşmak istemedikleri durumlara karşı karşıya kalabilirler. İngiltere tabanlı olan bu  karta sahip olmak isteyen kişiler için sitelere giriş Türkiye’ye hizmet veren partner firmalar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu sitelere direkt girişin yapılamamasının nedeni ülkemizde bazı hizmetlerin lisanları olsa bile yasal anlamda aktif olamamalarından kaynaklanmaktadır. Paykasa kartı nasıl satın alabilirim? Partner siteler üzerinden resmi sitelere ulaşım sağlayarak sanal kart sahibi olabilmektedirler. Kişiler partner sitelerde yer alan PAYKASA kart satın al seçeneği ile satın alma işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Resmi sitelere ulaşımda partner sitelerin kullanılmasında amaç dolandırıcılık olaylarının önüne geçmek için güvenlik önlemleridir. Böylece kişiler yasallığı tescillenmiş olan ve yasal olarak kart satışı yapan internet sitelerine kolayca ulaşım sağlayabilmektedirler. Böylece yaşanabilecek dolandırıcılık nedeni ile mağduriyet ve buna benzer sorunların önüne geçilmektedir.

Paykasa karı nasıl satın alabilirim? Kişiler bu türden kartların satışını yapan sitelere girerek satın alma işlemlerine başlayabilmektedirler. Satın alacağınız kart satışı yapan internet sitelerine girdikten sonra kişilerin öncelikli olarak yapacakları işlem alacakları kartın tutarını belirlemektir. Bu türden kart satışı yapan internet sitelerinde kişilerin istekleri doğrultusunda en düşük limitten yüksek limitlere kadar Paykasa seçenekleri kişilere sunulmaktadır. Kişiler alımlarında 10 Euro gibi bir ücret ödemektedirler. Bu türden internet sitelerinde sanal kart almak isteyen kişilerden  satış sırasında sitelerden hiçbir kişisel bilgi talep edilmemektedir.  Paykasa alırken kişilerin yapacakları tek işlem ödeme yapacakları banka hesap numarasını alıp ödemeyi yapmaları yeterli olmaktadır. Kişiler satın alma işlemlerinde ödemelerini geçtikten sonra site üzerinden kişiler ile ilgilenen müşteri hizmetleri danışmanlarına ödeme detaylarını ilettikten sonra danışmanların gerçekleştirdikleri kontrollerden sonra danışmanlar tarafından 16 haneli dijital kodu kişilere gönderilmektedir. Kişiler e-posta yolu ile aldıkları bu kod ile internetten yapacakları her türlü para transferi işlemlerinde bu sanal kartlarını kullanarak ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler. Kişiler internetten yapacakları alışverişlerinde ya da diğer ödemelerinde kredi kartı bilgilerini ya da kişisel bilgilerini 3.şahıslar ile paylaşmak zorunda kalmadan finansal işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler.

Son dönemlerde artan internet üzerinden alışveriş oranları ya da internetten oyun siteleri üzerinden oynanan oyunlerin artması kişileri güvenli yoldan para transferi yolarına itmiştir. Ya da kişiler daha önce kullanmadıkları sitelerin güvenliklerini test etmek istediklerinde rahatlık ile sanal kartlarını kullanabilmektedirler. İnternet üzerinden yapılan kredi kartı işlemlerinde dolandırıcılık olaylarının artması kişiler arasında bu tür işlemlerde daha güvenli bir yol olan Paykasa kullanımını arttırmıştır. Kişilerin internetten yapacakları ödemelerinde güvenli bir alternatif olarak sunulan sanal kart kullanımı kişiler arasında giderek yaygınlaşmakta ve kullanım oranları artış göstermektedir.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul'da Rize Rüzgarı esecek
İstanbul'da Rize Rüzgarı esecek
Neşat Ertaş türküleriyle Rize'de anılacak
Neşat Ertaş türküleriyle Rize'de anılacak