Reklamı Geç
  • loading...
Okullar arası Kros Yarışması şampiyonları belli oldu
Reklam

Okullar arası Kros Yarışması şampiyonları belli oldu

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2016-2017 Okul Sporları faaliyet programı çerçevesinde Gençler ve Yıldızlar (Kız-Erkek) Kros müsabakaları Rize Sahil Yolunda hazırlanan yarışma parkurunda yapıldı.

29 Aralık 2016 - 19:41 - Güncelleme: 27 Şubat 2017 - 21:23

Okul Sporları Kros müsabakaları Yıldız ve Gençler Kategorilerinde 45 okulun katılı ile gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen Kros müsabakalarında Yıldız ve Gençler Kategorilerinde toplam 250 sporcu gün boyu dereceye girebilmek için ter döktüler. Dereceye giren sporculara ödüllerini Spor Şube Müdürü Cafer Küçükmustafa ve İl Temsilcisi Yasin Çakmakcı ve Okul Müdürleri tarafından takdim edildi.

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Cafer Küçükmustafa yaptığı açıklamasında “İlimiz adına düzenlenen atletizm kros müsabakalarında dereceye giren bütün sporcularımızı tebrik ediyorum. Gençlerimizi bu yarışmalara hazırlayan Beden Eğitimi Öğretmenlerimize ve antrenörlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen okul sporları atletizm kros müsabakalarında dereceye giren sporcularımız Spor Genel Müdürlüğümüz tarafından yapılacak olan Grup Müsabakalarında kros yarışmalarında ilimizi temsil edeceklerdir. Burada dereceye giren sporcularımıza şimdiden katılacakları müsabakalarda başarılar diliyorum” diye konuştu.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çayeli'nde Bayram Namazı sonrası ilk kahvaltı
Çayeli'nde Bayram Namazı sonrası ilk kahvaltı
RiDEF'in geleneksel iftarı Ankara'da yapıldı
RiDEF'in geleneksel iftarı Ankara'da yapıldı