Oğlan Bizim Kız Bizim

Oğlan Bizim Kız Bizim

06 Eylül 2016 - 20:15 - Güncelleme: 19 Mart 2017 - 01:13

Yerli filmler arasında vizyona girmesi planlanan ‘’ Oğlan Bizim Kız Bizim ‘’ adlı sinema filminin usta oyuncu kadrosu ve yerli komedi filmleri arasında en başarılı film olması beklenmektedir. Filmin konusu da oldukça eğlencelidir. Kült film’in yapımcılığını üstlendiği ve bu aşk hikâyesinin 14 Ekim 2016 yılında vizyondaki filmler arasında olması beklenmektedir. Filmin başrollerindeki oyunculardan bahsedecek olursak; Aras Aydın ve Melis Babadağ paylaşmaktadır. Ayrıca kadın komedyen de ustalaşmış olan Bala Atabek de yer alır. Günümüzde internetin en büyük fenomenlerinden olan Emrah Şahan, tüm kızların rüyası yakışıklı şarkıcı Ferhat Polat bu filmde yer almaktadır.

Bu filmde çok iyi bir performans sergileyen Mustafa Şen ve Hüseyin Elmalıpınar gibi ünlü oyuncular ve sevilen isimlerin paylaştığı büyük proje adından çok söz ettireceği düşünülmektedir. Emrah Şahan’ın ilk filmi olmasına rağmen beyaz perde’de çok büyük performans göstermiştir. Filmin yönetmenliği Semra Dündar’ın yapmış olduğu ‘’ Oğlan Bizim Kız Bizim ’’ filmi Antalya’nın Manavgat ilçesinde çekimleri tamamlanmıştır. Filmin senaristliğini de Semra Dündar hazırlamıştır.

Beyaz perde de hayat bulan bu filmin konusu da oldukça ilgi çekicidir. İstanbul’da yaşamakta olan ve birbirlerini daha önce hiç görmemiş olan düğün organizatörlüğü yapan Zeynep ile oto tamircisi olan Barış’ın radyo da bir çekilişten kazandıkları lüks tatille Antalya’ya giderler. Antalya’ya ikisi de birer arkadaşını götürmektedir. Bu dört genç en çılgın maceraları ve çok komik, eğlence dolu tatillerinde aşk ile devam ettireceklerdir. Vizyondaki filmler arasında beyazperde’ye ekim ayında girecek olan ‘’ Oğlan bizim kız bizim ‘’ adlı filmin büyük seyirci çekeceği tahmin edilmektedir.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İran'ın Trabzon Başkonsolosu Rize'de
İran'ın Trabzon Başkonsolosu Rize'de
Karaman:
Karaman: "Rizespor olarak farklı olmak istiyoruz"