O hayat benim entrikalı son bölüm

O hayat benim entrikalı son bölüm

07 Şubat 2016 - 09:55 - Güncelleme: 21 Temmuz 2017 - 01:02

O hayat benim son bölüm içinde bütün basının önünde Gelinlerinin kim olduğunu öğrenen Atahan ailesi şok’ta, Efsun işi ilerletip basının önünde Arda’nın annesine ‘’Anne’’ dedi ve evlilik cüzdanlarını gösterdi. Efsun’un gözü öyle bir döndü ki babasını arkasında bırakıp teyzesi ile gittiler, babasının yerlerde sürünmesini bile göz ardı etti. Atahanların evinde kötü saatler yaşanıyor, Hülya, tekrar sinir krizi geçirdi, Bahar açık açık Arda’ya tehditmi ettiler, bize anlat burada biz bizeyiz, bu yaptığına inanmıyorum dese’de Arda kardeşi ile tehdit edildiğini hatırladı ve hiç birşey söylemedi.

Mehmet Atahan, olanlara öyle sinirlendiki Arda’yı dövmeye kalktı o sırada burnu kanadı, hastaneye gitmek için ısrar ettiler ama Mehmet, iyi olduğunu söyledi. Bu arada Zeynep ile annesi hastane’de gebelik testi yaptırmaya gittiler ve Zeynep gebe olmadığını öğrendi, Zeynep’in içi biraz olsun rahatladı ama annesi için bu kara leke hiç silinmeyecek’ti. Büyük bir yüzsüzlük ile Efsun Hülya’yı aradı ve onunla görüşmek istediğini söyledi, Arda ile görüşmeye giden Hülya, Efsun’a saldırmamak için kendini zor tuttu, Efsun çektikleri video’yu izletti Hülya’ya, tekrar kozlar Efsun ve teyzesinde idi, teyzesi, isteklerini saydı, Efsun’un konağa geri dönmesini ve Atahan olarak herşeyden yararlanmasını şart koştu. Hülya, Arda ve Efsun konak’a geldiler, Bahar, rüyasında bile görmek istemediği Efsun’u karşısında buldu.

Hülya sevmişler birbirlerini ne yapabilir diye açıklama yapsa’da bu duruma kimse inanmadı ama kabullenmek zorunda kaldılar. Mehmet Atahan ise yapması gerekeni yaptı, Efsun ve karısını alarak o evden gittiler, deniz kenarındaki yazlık evlerinde Efsun babası Mehmet Atahan ile dertleşirken, kızının omuzlarında bayıldı, apar topar hastane’ye gittiler, doktor, mehmet emir beyin beyninde tümor olduğunu ve iki seçeneğin olduğunu söyledi; ya ameliyat olacak, yada kemoterapiye girecek, siz kendinizi her türlü kötü sonuca hazırlayın dedi.

Bahar, babasına yeni kavuşmuşken onu kaybetme korkusu yaşıyor, daha annesine ve babasına doyamamıştı ki, Mehmet Emir, ölürse o yapayalnız kalırdı. Zeynep cephesinde durumlar git gide kötüleşiyor, tekrar Arda’nın yanına giden Zeynep Arda’dan hiç bir tepki alamadı, bütün mahalle’nin öğrendiğini’de görünce kendini öldürmeye karar verdi ve denize attı kendini o sırada onu seven çocuk kurtardı Zeynep’i. Dizinin bomba olayı ise bize bir oh çektirdi, İlyas Sultan’ın yaptıklarını Polis’e bildirdi ve Polisler Sultan’ı kelepçeleyip karakol’a götürdüler. Zeynep’in haline dayanamayan Zeynep’i seven delikanlı, Arda’yı bıçakladı, Arda Öldümü? İlerleyen bölümde izleyeceğiz.

Kaynak: diziler.com

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İran'ın Trabzon Başkonsolosu Rize'de
İran'ın Trabzon Başkonsolosu Rize'de
Karaman:
Karaman: "Rizespor olarak farklı olmak istiyoruz"