Müşavir Selim Cerrah Rize’de gençlerle buluştu

Müşavir Selim Cerrah Rize'de gençlerle buluştu

Rize Gençlik Merkezi Hukuk Kulübünün önderliğinde Rize Gençlik Merkezi üyesi gençlerle bir araya gelen Bakanlık Müşaviri Selim Cerrah gençlerle Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi konulu sohbette bul

06 Aralık 2016 - 21:35

Rize Gençlik Merkezi Hukuk Kulübünün önderliğinde Rize Gençlik Merkezi üyesi gençlerle bir araya gelen Bakanlık Müşaviri Selim Cerrah gençlerle Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi konulu sohbette bulundu.

Cerrah gençlere “Ortaya koyacağınız işte ilk olarak birer sanatkar olmanız gerekmektedir. Kimseyi incitmeden, dışlamadan yok saymadan ve kendi özünüzden, kimliğinizden vazgeçmeyerek orta yolu bularak işinizi noktalandırmalısınız. Bu toplumun yeniden bir dirilişe ihtiyacı var. Bunu da gerçekleştirecek olan gençlerin, yani sizlerin ruhu ve kalbidir. Birlikten kuvvet doğar düşüncesi ile el ele verip hep birlikte çalışacağız ve güzel günler göreceğiz“ diye konuştu.

Düzenlenen etkinliğe Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Rize Kredi ve Yurtlar İl Müdürü Necmettin Yavaşi ve Gençlik Merkezi Müdürü Yasin Çakmakçı katıldı.

[reklam]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
RTEÜ'de FETÖ'den 5 kişi tutuklandı
RTEÜ'de FETÖ'den 5 kişi tutuklandı
İl Başkanı Avcı'dan askı süresi uyarısı
İl Başkanı Avcı'dan askı süresi uyarısı