Minecraft oyunu ve Barbi oyunu

Minecraft oyunu ve Barbi oyunu

24 Ağustos 2016 - 13:37 - Güncelleme: 19 Mart 2017 - 01:39

Minecraft oyunu oldukça popüler olan  ve dünyayı kasıp kavuran bir oyun olarak yer alıyor. Bloklardan oluşan ve bahçe, binalar çevre, ,inşa etmek gibi birçok projenin yer aldığı bu oyunda her yeni projede farklı tasarımlar uygulanıyor. Minecraft oyunu özellikle sabır isteyen bir oyun!

Yaratıcılık ve zekanın da yer aldığı ve hayal gücünün çok yüksek olacağı bu oyunda planlayarak hareket etmek önem taşıyor. Oldukça başarılı olan bu oyun iki buçuk milyar dolar vermek suretiyle Mikrocoft’tan satın alınmış. Bu nedenle oyunun gerçekten kaliteli bir oyun olduğu gün gibi ortada!

Her yaş grubunun oynayabileceği oyun 13 yaş sonrası için tasarlanmış ancak her yaş grubundaki daha küçük yaştaki çocukların da oynayabileceği bir oyun olarak yer alıyor. Oyunda hikaye kişi tarafından belirleniyor. Bu sayede oyunun versiyonu ilerliyor. Puan ve ödül olmayan oyunda; özgürlük, sınırsız yaratıcılık gibi birçok kurgu ile hareket etmek kişinin kazandığı ödül oluyor. Çocuklar için serbest ikisi arasındaki kurallara uyma bir dünya kurma ve mücadele etme duygusunu aşılayan oyunda şiddet yer almıyor. Sadece Zombilerden kaçmak ve kurtulmak için bazı hamleler ortaya çıkabiliyor. Ciddi bir bağımlılık yapan Minecraft oyunu farklı ortamlar keşfedebilmek ve oluşturabilmek için zekanın çalışmasına imkan tanıyor.

Barbie oyunu

Barbi oyunu özellikle kız çocuklarının vazgeçemediği ve en sevdiği bebekler arasında yer alıyor. Barbie bebeklerinin yaşam tarzını anlatan ve onlar için gerekli olan her türlü imkanı sağlayan Barbie oyunları; kız çocukları için artık bebekler kadar ilgi çeken oyun olarak dikkat çekiyor. Evde, partide, diskoda, piknikte, arkadaş eğlencelerinde, okulda, sınıfta ve daha birçok yerde   geçiyor.

Ayrıca Barbie bebeklerinin saç stilleri, yeni tarzları, kıyafetleri, tırnak bakımları ve daha birçok fonksiyonu oyunlar içerisinde kız çocuklarının uygulaması için fırsat tanıyor. Kız çocukları Barbie oyunları sayesinde hem onların görsel açıdan keyifli anlar geçirmesine yardımcı oluyor hem de Barbie bebekleri ile ilgili tüm uygulamalarda da yer almasına fırsat tanıyor. Gerçek saç kesimi, gerçek makyaj ve Barbie giydirme oyunları çok daha popüler bir şekilde oynanıyor.

loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çaykur Rizespor tazminat alacak
Çaykur Rizespor tazminat alacak
Müsteşar Arısoy'un Babası son yolculuğuna uğurlandı
Müsteşar Arısoy'un Babası son yolculuğuna uğurlandı